fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Rozvedená Lucie Vondráčková zase v svadobnom! Čo sa deje? (VIDEO)

Lucie Vondráčková / Facebook (L.Vondráčková)

Pôvabná speváčka a príležitostná herečka Lucie Vondráčková (40) má za sebou síce rozvod s hokejistom Tomášom Plekancom (37), na sociálnych sieťach sa však prekvapivo objavila na svadbe – a v bielych šatách. Že by sa pre ňu znovu rozozvučali svadobné zvony? Píše český Blesk.

Nejeden fanúšik speváčky Lucie Vondráčkovej, ktorá bola naposledy vidieť na televíznych obrazovkách v romantickej komédii Leto s gentlemanom, musel byť zaskočený z jej najnovších instastories. Na sociálnej sieti totiž zdieľala zábery zo svadby: Ona sama na sebe mala nádherné biele šaty, nádherne načesané kadere, za ručičku si viedla rozkošnú malú družičku, a za zvukov svadobného pochodu od slávneho nemeckého skladateľa Felixa Mendelssohn-Bartholdyho kráčala k oltáru …

Zábery boli naviac okomentované popiskami „he said yes“, čo preložené do slovenčiny znamená že „povedal áno“. V ďalších záberoch však bolo vidieť, že za ňou stojí kameraman, a ona podľa všetkého natáča nový videoklip. Na ďalších príspevkoh bol navyše označený spevák, herec a tanečník Zbyněk Fric (49), známy napríklad z muzikálu Nie / Normálna.

Plynie z toho jediné: žiadny nový muž po jej boku, tým skôr nie takto vážna známosť, ktorú by si hneď vzala za manžela, zatiaľ nie je. Predsa len rany na duši, ktoré jej spôsobil rozvod s Tomášom Plekancom, sa budú asi hojiť ešte dlho … Tým skôr, že on už má dávno novú rodinu s tenistkou Luciou Šafářovou (33).

Petra Janů má novú lásku

Minulý rok bola Vondráčková spájaná s urasteným hokejistom Markom Peksom (30), ktorého fotografi prichytili večer u Lucie doma, a ráno od nej odchádzal v novom, čistom oblečení. Špekulácie o ich vzťahu podporoval tiež fakt, že dvojica zoznámila aj svojich potomkov. Poslednou dobou je však svalnatý mladý muž vídaný po boku herečky Kateřiny Kairat Hrachovcovej (45), s ktorou nafotil šteklivé zábery na charitatívne účely.

… a znovu🤭 … Díky všem na zámku v Mikulově❤️🎬 Natáčení Růže… šaty jsou od Dominiky Sedláčkové😉

Uverejnil používateľ Lucie Vondráčková Sobota 6. júna 2020

A údajný románik blonďavej speváčky s hercom Matejom Hádkom (44), s ktorým si Lucia toľko rozumela v klipe Paralelné svety, sa oficiálne nepotvrdil – hoci sa ani samotnému Plekancovi vtedy nepozdávalo, že známy umelec jeho manželku navštevoval v ich dome aj v neskorých nočných hodinách …

Rozpoznávanie tvárí má v Rusku zabrániť podvádzaniu pri skúškach

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info