fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 06.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Dnes je možné, že prídu emočné výbuchy, ale  finančné transakcie budú prebiehať hladko. Hrozí zmätok a nedorozumenie medzi Vami a ostatnými.

Blíženci

22.05- 21.06

Prepojenia na zahraničné, vysokoškolské alebo právnické osoby by mohli byť prínosom. Dnes je deň na dobrodružstvo. Momentálne máte toho veľa čo zvládnuť, ale tímová práca prinesie úspech.

Rak

22.06 – 22.07

Partner alebo manžel Vám prinesie šťastie. Kariéra vyzerá dobre – očakávajte finančný zisk. Staré kontakty sa môžu vrátiť.

Lev

23.07- 23.08

Ženy, ktoré sú členmi Vašej rodiny, môžu hrať na Vaše emócie. Kolega alebo obchodný partner sa môžu ukázať byť problematickí. Vyhnite sa konfliktom – neprinesú dobré výsledky.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes ide všetko ako po masle – všetko, čo robíte, úspešne ukončíte. Prichádzajú k Vám šťastné správy zo zahraničia. Vyhľadajte riešenia problémov pomocou svojej vynaliezavosti.

Váhy

24.09 – 23.10

Dnes by ste sa mali zamyslieť pred tým než utratíte svoje peniaze. Avšak neváhajte minúť financie na rodinných príslušníkov a na zábavu. Sobota bude dobrý deň na začatie odvážneho kroku vo Vašom živote.

Škorpión

24.10 – 22.11

Dnes je ideálny deň pre lásku a romantiku. Vaše úsilie Vám môže priniesť uznanie, ale dajte si pozor na kancelárskeho donášača. Dnešok pravdepodobne odhalí dôležité informácie o tzv. priateľoch.

Strelec

23.11 – 21.12

Vaše ego by mohlo dnes utrpieť zopár rán. Vyvarujte sa konfliktu s mužskými kolegami / spolupracovníkmi. Nedovoľte, aby Vaše osobné problémy zasahovali do Vašich profesionálnych úloh. So svojimi cennosťami buďte zvlášť opatrní

Kozorožec

22.12 – 20.01

Nedovoľte, aby Vás Váš partner kritizoval. Víkendový výlet sa ukáže byť náučný. Vaša dychtivá inteligencia spôsobí, že sa Vaši kolegovia budú cítiť ohrození.

Vodnár

21.01- 19.02

Peniaze môžu prísť z neočakávaných zdrojov. Je ideálny čas na investičné a sporiace plány. Problémy s kosťami a dolnými časťami chrbta môžu pretrvávať. Mali by ste sa vyhnúť drsným cvičeniam.

Ryby

20.02 – 20.03

Dôraz je kladený na komunikáciu s Vašou rodinou a priateľmi. Dnes je deň socializácie a zvýšenej interakcie s ľuďmi. Naznačujete, že sa nestaráte o určitého človeka, ale Vaše činy rozprávajú úplne iný príbeh.

Baran

21.03 – 20.04

Láska, obdiv a veľa pozvaní Vás dnes udržia v dobrej nálade. Ak budete komunikovať, Vaše pochybnosti zmiznú.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info