fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 04.06.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Vaše zdravie potrebuje Vašu starostlivosť. Oddýchnite si a budete sa cítiť znova sviežo a omladene. Skúste si jednoducho zobrať deň voľna. Nenechajte nikoho prinútiť Vás, aby ste urobili chybné rozhodnutie.

Blíženci

22.05- 21.06

Partnerstvá budú prosperovať a prinesú Vám šťastie. Dnes je dobrý deň na prípravu cestovných plánov ako aj na samotné cestovanie, aj keď by bolo vhodné vopred potvrdiť všetky plány.

Rak

22.06 – 22.07

Vyhnite sa konfliktom a diskusiám doma. Pripravovaný výlet by sa mohol oneskoriť. Dnes je ideálny deň na rozmaznávanie sa. Urobte predbežné opatrenia proti sezónnym alergiám.

Lev

23.07- 23.08

Zamerajte svoje úsilie na svoju prácu. Výplaty z poistenia, daňové úľavy alebo jednoducho šťastie, Váš deň spravia úžasným. Prekvapivé stretnutie by mohlo viesť k celoživotnému priateľstvu.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes je dobré plánovať výlety. Zámorské kontakty Vám prinesú zaujímavé možnosti. Pripravte sa na stretnutia okultného druhu. Naučte sa viac dôverovať a verte, že všetko sa deje z nejakého dôvodu.

Váhy

24.09 – 23.10

Použite Vaše osobné kúzlo, ale nič nepodpisujte ani s ničím nesúhlaste. Zúčastníte sa hostiny alebo oslavy. Svokrovci budú dnes problematickí. Romantika sa rozvinie, ak cestujete alebo sa stretnete s priateľmi.

Škorpión

24.10 – 22.11

Ak patríte do skupiny, môžete dostať vodcovskú úlohu. Dôraz sa kladie na štúdium, čítanie a vedenie účtovníctva. Zmluvy, ktoré podpíšete tento týždeň, Vám pomôžu z finančného a profesionálneho hľadiska zlepšiť Vašu budúcnosť.

Strelec

23.11 – 21.12

Stanete sa mimoriadne atraktívnym pre opačné pohlavie. Buďte opatrní a dajte si pozor na oportunistických priateľov. Investície do umenia a majetku môžu byť dnes ziskové.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Musíte prehodnotiť svoju situáciu. Urobte si čas a nerobte žiadne rozhodnutia v zhone. Preťaženie a nedbalosť budú Vašimi najhoršími nepriateľmi. Niekto, od koho to najmenej očakávate, by sa mohol pokúsiť ukázať Vás v negatívnom svetle.

Vodnár

21.01- 19.02

Ak by ste niečo dnes nemali robiť, je pravdepodobné, že to dnes robiť budete. Skúste sa sústrediť na to, čo ste chceli dosiahnuť.

Ryby

20.02 – 20.03

Neváhajte a pokračujte v plánovaní zábavy. Príležitosti na nové romantické stretnutia sa otvoria prostredníctvom spoločenských udalostí, ktorých sa môžete zúčastniť. Buďte pripravení na aktívny a obohacujúci deň.

Baran

21.03 – 20.04

Budete robiť dôležité rozhodnutia týkajúce sa majetku alebo obytných záležitostí. Rozhovory s obchodnými poradcami budú prospešné. Nachádzate sa v ideálnej dobe na hľadanie nového zamestnania alebo pracovného projektu.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info