fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 31.05.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Šírenie škandálov pokračuje rýchlym tempom, avšak neprispievajte k nemu. Dopady pre Vás môžu byť značné a mohli by ste skončiť ako obetný baránok. Problémy s veľkými spoločnosťami alebo inštitúciami sú na obzore.

Blíženci

22.05- 21.06

Láska, obdiv a veľa pozvaní Vás udrží vo výbornej nálade. Príležitosť na romantiku bude krátka, ale vzrušujúca. Neočakávaní návštevníci narušia Vaše plány.

Rak

22.06 – 22.07

Drobné nehody môžu spôsobiť zranenia a veľké nezdary. Zoznámte sa so svojím lekárom čím skôr. Budete dnes nevyspytateľní a vaše výkyvy nálady vás môžu izolovať od ostatných.

Lev

23.07- 23.08

Ak budete chcieť si urobiť test, choďte do toho – dosiahnete výborné výsledky. Vaša intuícia Vás povedie správnym smerom a naozaj pohnete vecami. Črtá sa piknik v strede týždňa -je to neobvyklé, ale stane sa tak.

Panna

24.08 – 23.09

Odložte pocity bokom a splňte si svoje ciele na dnešný deň. Ak zabudneme na zopár drobných frustrácií, dnešok bude produktívny. Je čas sa odtrhnúť od zaužívaných a otestovaných koľají a  vyskúšať niečo nové, niečo mimo Vašej komfortnej zóny.

Váhy

24.09 – 23.10

Musíte prehodnotiť svoju situáciu. Urobte si čas; nerobte žiadne rozhodnutia v zhone. Preťaženie a nedbalosť budú Vašimi najhoršími nepriateľmi. Niekto, od koho to najmenej očakávate, by sa mohol pokúsiť Vás, dostať do negatívneho svetla.

Škorpión

24.10 – 22.11

Dnes budete príliš citlivý. Váš vzťah prechádza určitými zmenami. Deti môžu byť náročné a zábava môže stáť oveľa viac, než si skutočne môžete dovoliť. Pri jednaní so staršími príbuznými buďte opatrní.

Strelec

23.11 – 21.12

Ak využijete svoje intelektuálne kúzlo a know-how, budete si môcť zvoliť svoju vlastnú cestu. Investujte svoje úsilie do kreativity. Možno zistíte, že Vaše plány budú stáť o niečo viac, ako ste očakávali.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Dnes je deň, keď si môžete urobiť dôležité závery v súkromnom alebo pracovnom živote. Súrodenci Vás podporia. Stiahnutie sa z citlivej situácie nie je zdravé. Musíte viac komunikovať s priateľmi a kolegami.

Vodnár

21.01- 19.02

Priateľ by mohol byť tiež Vašim tajným obdivovateľom. Ak sa prestanete chvastať, bude zrejmé. že Vaše analytické schopnosti a logický prístup Vám nepomôžu v záležitostiach srdca.

Ryby

20.02 – 20.03

Plány na dovolenku by ste mali dotiahnuť do konca. Starý nepriateľ sa stane priateľom. Nakupovanie sa osvedčí byť celkom terapeutickým. Existuje reálny dôvod pre všetko, čo sa dnes deje – Vám to však nemusí byť jasné ešte dlhšiu dobu.

Baran

21.03 – 20.04

Dnes je deň sebaobjavovania. Váš potenciál a silné stránky budú uznávané. Rodinný alebo emocionálny život si bude vyžadovať Vašu pozornosť. Dajte si pozor na malé nehody alebo problémy doma.

Zdroj horoskopov: www.deccanherald.com
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info