fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 29.05.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Dnes budete ľahko komunikovať s ostatnými, dokonca aj s tými, s ktorými spolupracujete – tí budú ústretoví k akýmkoľvek nápadom, ktoré ste navrhli v súvislosti s vašou profesionálnou budúcnosťou. Tento trend pokračuje vo Vašom osobnom živote.

Blíženci

22.05- 21.06

Ste mimoriadne uvoľnení a fyzicky fit, uistite sa, že tento dobrý pocit bude pretrvávať aj do budúcna. Kým prevláda Vaša diplomatická stránka, vynaložte úsilie na odstránenie nedorozumení, či už doma alebo v práci.

Rak

22.06 – 22.07

Cítite sa naklonený prevziať vedenie vo svojich vzťahoch. Chcete ostatných informovať o možnostiach, ktoré vyplynú z Vašich nápadov. Pritom musíte počúvať názory ostatných a zvážiť aj ich želania. Po takejto tvorivej činnosti sa vydajte na pokojné miesto, aby ste premýšľali o tom, čo ste uviedli do pohybu.

Lev

23.07- 23.08

V každej situácii, v ktorej sa ocitnete, ľudia obdivujú Váš otvorený a spoločenský prístup. Vychádzate rovnako dobre s ľuďmi, s ktorými sa stretnete, či už v práci alebo v spoločnosti.

Panna

24.08 – 23.09

Presne hovoríte ľuďom, čo máte na mysli, a pozitívne reagujete na ich názory. Dnes je dobré zamyslieť sa nad tým, prečo je potrebné posilniť Vaše vzťahy a priviesť ich na novú úroveň. Výsledkom bude, že si budete vážiť tých, ktorým sa rozhodnete zveriť.

Váhy

24.09 – 23.10

Neváhajte už a niektoré z vašich divokých nápadov prineste na svetlo sveta. Napriek tomu, že niektoré z Vašich nápadov sú dosť výstredné, vylepšené tvorivé schopnosti Vám pomôžu ich dosiahnuť. Ste schopní prekonať svoju nerozhodnosť a môžete očakávať prekvapivú odpoveď.

Škorpión

24.10 – 22.11

Ste schopní porozumieť akejkoľvek situácii a ste schopní vykonávať akúkoľvek duševnú úlohu. Budete komunikovať bez problémov, takže  rokovania alebo iné  rozhovory sa ukážu ako bezproblémové. Taktiež zistíte, že Vaša úroveň zvedavosti je zvýšená a chcete získať čo najviac vedomostí.

Strelec

23.11 – 21.12

Dnes je veľká pravdepodobnosť. že k Vám prídu dobré správy, dary alebo pozvánky. Cítite sa dobre a príde k Vám ideálna príležitosť vyskúšať si oblasť, ktorá sa ukáže byť hodná Vášho času.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Vaše myšlienky sú jasnejšie ako obvykle, vaša myseľ je ostrá a pravdepodobne nebude rozptýlení vonkajšími vplyvmi. Starostlivo premýšľate o situáciách, dajte si ich do perspektívy, aby ste získali jasný obraz o tom, čo musíte urobiť a  aby ste dosiahli svoje ciele.

Vodnár

21.01- 19.02

Vašou mysľou pretekajú úžasné myšlienky a ľahko môžete sprostredkovať iným jasne formulované nápady. Rodina, priatelia alebo Váš partner môžu byť dnes nápomocní, pretože s nimi môžte všetky nápady slobodne prediskutovať

Ryby

20.02 – 20.03

Vaša schopnosť sústrediť sa a uvažovať o ostatných veciach je silná. Ľudia často vyhľadávajú Vaše rady kvôli jasnosti názorov. V každej situácii, ktorú máte vyriešiť, viete všetko konštruktívne zhodnoť a nakoniec ľahko vyriešiť.

Baran

21.03 – 20.04

Dnes sa Vám bude dariť v kolektíve. Dnes je to práve Vaše pracovné prostredie, ktoré Vás povzbudzuje. Využite tím s ktorým zvládnete prekonať náročné úlohy. Pomocou pozitívnej dynamiky skupiny urobte ďalší krok vpred.

Zdroj horoskopov: home.nzcity.co.nz/horoscope
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info