HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 28.05.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Priatelia, ktorých stretnete alebo kontaktujete, sú mimoriadne ohľaduplní a rozumní. Chcete sa s nimi stretávať často, nenechajte však veci vymknúť sa z rúk. V práci získate veľa uznania a chválu, ktorá je spojená s novými a zaujímavými vyhliadkami.

Blíženci

22.05- 21.06

Vaše kúzlo a spontánnosť znamenajú, že ľudí ľahko presvedčíte. Ste vítaným hosťom pre všetkých, ktorí Vás poznajú.

Rak

22.06 – 22.07

Nechajte udalosti rozvinúť sa tak, aby ste mali dostatok času sústrediť sa na skutočne dôležité otázky a zaoberať sa akýmkoľvek naliehavým vývojom. Príjemná atmosféra, ktorá prevláda, Vás omladí.

Lev

23.07- 23.08

Priznajte si, ako sa skutočne cítite a dôverujte svojej intuícii. Nájdete tak ten správny spôsob, ako sa vysporiadať s povinnosťami, ktorým čelíte. Nehanbite sa ukázať láskavú stránku svojej osobnosti .

Panna

24.08 – 23.09

Nestrácajte príliš veľa času sami, premýšľajúc o svojej situácii; je to mrhanie Vašimi schopnosťami. Namiesto toho poradte a motivujte ľudí, s ktorými sa stretnete. Uvítajú Vašu kritiku a chválu.

Váhy

24.09 – 23.10

Dnes máte náladu na to, aby sa Vaše ciele stali skutočnosťou. Schopnosť sústrediť sa a nedovoliť, aby ste sa odvrátili od toho čo je dôležité znamená, že  zaradíte ešte viac príjemných aktivít do Vášho programu.

Škorpión

24.10 – 22.11

Ak chcete spoznať nových priateľov alebo si vytvoriť vzťahy intímnejšej povahy – Váš uvoľnený a jednoduchý spôsob Vám umožní osloviť ostatných.

Strelec

23.11 – 21.12

Ľudia obdivujú Vaše konverzačné zručnosti. Viete kedy sa ľudia k sebe hodia. Iní ocenia vašu vynaliezavosť a Vy môžete získať neočakávanú odmenu, keď sa z náhodného stretnutia stane niečo viac.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Vyťažte maximum zo svojich pozitívnych pocitov; Vaša myseľ funguje na plné obrátky a je plná úžasných nápadov. Tieto nápady siahajú od tajných aktivít až po túžbu po sebazdokonaľovanie. Pokúste sa dosiahnuť aspoň niečo v týchto smeroch.

Vodnár

21.01- 19.02

Akékoľvek úsilie, ktoré vynakladáte, prichádza prirodzene a vo Vašom súkromnom živote činnosti, ktoré si doprajete budú príjemné a uspokojujúce.

Ryby

20.02 – 20.03

Cítite sa otvorení, pripravení zdieľať svoje názory. Dnes bude spolupráca a diskusia oveľa príjemnejšia ako inokedy. Je potrebné rozprávať sa o dôležitých situáciách, takže o budete musieť čoskoro diskutovať.

Baran

21.03 – 20.04

Spojte sa s priateľmi, ak je to možné, urobte niečo prospešné pre blaho druhých. Ľudia, ktorých ste kontaktovali si myslia, že to, čo robíte je chvályhodné a automaticky sa pripoja k obrovskému úsiliu, ktoré ste schopní vynaložiť.

Zdroj horoskopov: home.nzcity.co.nz/horoscope
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info