fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Medveď napadol muža a prenasledoval autá v uliciach mesta (VIDEO)

Ilustračný obrázok © Shutterstock

K bizarnej situácii priameho stretu s medveďom došlo počas noci priamo v uliciach mesta. 

Ak si stále myslíte, že ruské mestá sú plné medveďov, ktorí voľne chodia po uliciach a útočia na ľudí, pravdepodobne sa nebudete mýliť. Aspoň presne to dokumentujú zábery z jedného z ruských miest, ktoré zverejnila spravodajská stanica RT.

K bizarnej situácii došlo počas noci v meste Jaroslavľ v centrálnom Rusku, asi 260 km od Moskvy. Dospelý medveď sa vybral do ulíc kde sa stretol s miestnymi obyvateľmi. Zachytávajú to aj zábery priemyselných kamier. Muž zbadal medveďa a snažil sa zviera natočiť na telefón. Medveď však zrejme nemal náladu na filmovanie a tak chodca napadol.

Potom pokračoval v potulkách po uliciach, prenasledoval autá a počas toho ho jeden vodič nafilmoval.

Úrady boli čoskoro upovedomené niekoľkými svedkami o medveďových výčinoch, ale zvieraťu sa podarilo uniknúť z mesta skôr, ako ho chytili. Zábery medveďa sa rýchlo stali virálnymi na ruskojazyčných stránkach internetu.

Väčšina obyvateľov uviedla, že podobný incident vo svojom meste videli po prvýkrát. Iní však tvrdili, že na tom nie je vôbec nič prekvapivé, ukazovali prstami na erb mesta, ktorý v sebe nesie obraz medveďa… ovládajúceho bojovú sekeru.

Erb mesta Jaroslavľ

Našťastie tento nespokojný medveď zrejme nechal takéto mýtické vybavenie v lese.

Invázia UFO? Na oblohe sa objavil letiaci ohnivý objekt (VIDEÁ)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info