fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denný horoskop 22.05.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Býk

21.04- 21.05

Ste obzvlášť citlivý a presne viete, čo chcete. Jasnosť vo Vašom emocionálnom stave pomôže priniesť racionálnosť do Vašich existujúcich vzťahov.

Blíženci

22.05- 21.06

Ste uvoľnení a zrelaxovaní. Vaša veselosť je nákazlivá. Radi trávite hodiny chatovaním a strácaním času. Bolo by lepšie sústrediť sa na starostlivosť o Váš vzťah. Práca je nežiaduce rozptýlenie, ktorému by ste sa radšej vyhli.

Rak

22.06 – 22.07

Priatelia, ktorých stretnete alebo kontaktujete, sú mimoriadne ohľaduplní a rozumní. Chcete sa s nimi stretávať často, avšak nepreťažujte svoj diár a nenechávajte veci vymknúť sa z rúk.

Lev

23.07- 23.08

Vaše motto znie : „spolu sme silní“. Odhodlanie a záväzok ku skupine zapôsobí na každého – získate nových spojencov, na ktorých sa môžte spoľahnúť.

Panna

24.08 – 23.09

Bez ohľadu na to, pre aké rozhodnutia sa rozhodnete, podporia Vás tí, ktorí sú Vám najbližší. Ste dychtiví prijať výzvu, na ktorú ste mysleli.

Váhy

24.09 – 23.10

Vaša pozitívna nálada pomáha vytvárať sľubné okolnosti a Vy budete napredovať buď prostredníctvom svojho úsilia, alebo aj vďaka šťastiu.

Škorpión

24.10 – 22.11

Dnes  je pre vás ťažké sústrediť sa na záležitosti, ktoré sú dôležité. Preto je lepšie odložiť rozhodnutia a namiesto toho sa sústrediť na užívanie si života.

Strelec

23.11 – 21.12

Ľudia vyhľadávajú Váš kreatívny talent a odborné znalosti v oblasti dekorácie a módy. Empatia, ktorú prejavujete voči tým, ktorých máte radi, zlepšuje prostredie, ktoré zdieľate, a zlepšuje Váš vzťah.

Kozorožec

22.12 – 20.01

Sústredíte sa na svoje inštinkty a konečne sa rozhodnete vo veci ktorú ste dlho odkladali. Venujte pozornosť svojim skutočným pocitom, intuitívne robte to, čo viete, že musíte, aby ste mohli rozvíjať svoje nápady.

Vodnár

21.01- 19.02

Všetko vo Vašom svete beží hladko a môžete si teda dovoliť dávať pozor na blaho ľudí vo Vašom okolí. V prípade potreby viete podať pomocnú ruku ľuďom, o ktorých si myslíte, že by Vám mohli byť prínosom.

Ryby

20.02 – 20.03

Budete prekvapení, ako ľahko vyriešite problémy, o ktorých si myslíte, že sa nedajú vyriešiť. Motivujete ostatných a dokážete ich prinútiť, aby Vás podporili vo Vašich konaniach.

Baran

21.03 – 20.04

Váš otvorene priateľský prístup je veľkou pomocou. Každý si všíma Vašu láskavosť a dobrú vôľu, vďaka čomu si Vás ľudia, na ktorých Vám najviac záleží obľúbili.

Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info