fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Šokujúce tvrdenie Agáty Hanychovej: Koronu som mala už v januári!

Fotokoláž/HD

Modelka Agáta Hanychová (34) si myslí, že prekonala koronavírus, bez toho aby bola pozitívne testovaná, alebo absolvovala testy na prítomnosť protilátky. K zisteniu dospela po tom, čo si spomenula, že v januári mala kašeľ a horúčku. Informuje Blesk.

Aj keď sa v Česku začal koronavírus šíriť na začiatku marca a o dva týždne bol vyhlásený núdzový stav spolu s karanténou, tak Agáta Hanychová si myslí, že vírus prekonala už v januári.

Hanychová prekypuje blahom: Prehovorila o rozdelení majetku!

„Myslím si, že som už koronu mala. Tiež si to myslíte? Je nás viac? V januári som totiž veľa kašľala a mala aj horúčku, ale potom to zrazu samo odišlo. Deti choré neboli, „povedala v live streame Blesku modelka ktorá sa tiež zapojila do „rúškovej vlny“. Keďže nevie šiť, tak aspoň po večeroch ušité rúška rozvážala potrebným do nemocníc a ďalších zariadení.

Či už koronavírus naozaj mala, alebo si to len myslí, je otázkou, pretože na testoch na protilátky nebola. Ale ak by sa chcela vidieť s babičkou, ktorá má 95 rokov, asi by mala testy prinajmenšom zvážiť.

Babička, ktorá je v domove s opatrovateľskou službou, sa už totiž čoskoro presťahuje k svojej dcére Veronike Žilkovej (58), ktorá sa kvôli nej vrátila z Izraela. Ale herečka musí najprv absolvovať dvojtýždňovú karanténu, až potom bude možné si mamičku k sebe nasťahovať.

Agáta Hanychová si odskočila do Izraela: Zvedie zas v sexi šortkách učiteľa surfovania?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info