fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
PORADŇA SLOVENSKO

Denný horoskop 01.04.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Baran

21.03- 20.04

Dnes by sa mali uprednostňovať skupinové aktivity, sociálne médiá a vytváranie sietí. Máte dnes ideálny čas spojiť sa s chytrými, bohémskymi ľuďmi a podeliť sa o svoje sny o budúcnosti s priateľmi a známymi.

Býk

21.04- 21.05

Proaktívny Mars sa teraz nachádza vo vašej profesionálnej zóne a zóne Vašej dobrej povesti. Bude sa tu nachádzať až do 13. mája. Určitým spôsobom budete pod drobnohľadom verejnosti, takže sa uistite, že sa ukazujete v najlepšom svetle.

Blíženci

22.05- 21.06

Do 13. mája nepokojný Mars aktivuje vašu dobrodružnú zónu. Takže začnite premýšľať o tom, kam by ste chceli ísť na ďalšiu dovolenku. Čím exotickejšie, excentrickejšie a zaujímavejšie miesto, tým lepšie!

Rak

22.06 – 23.07

Vášnivá planéta Mars odhalí vaše osobné kúzlo, pretože stimuluje vašu zónu sexuality. Je tiež dobrý čas byť aktívnejší v záležitostiach týkajúcich sa peňazí, obchodných partnerstiev a vášho finančného portfólia.

Lev

24.07- 23.08

Dynamický Mars vás povzbudzuje, aby ste trávili viac času starostlivosťou o blízke vzťahy inovatívnymi a vzrušujúcimi spôsobmi. Plus rozvíjajte nové priateľstvá s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, osobne aj online.

Panna

24.08 – 23.09

Je čas byť aktívnejší pri zlepšovaní zdravia a kondície prostredníctvom výživnejšej stravy a pružnejšieho a zábavnejšieho cvičebného postupu. Možno je dobrý čas začať s Chia semiačkami a Zumbou?

Váhy

24.09 – 23.10

Pokiaľ ide o záľuby a kreatívne projekty, pustite sa do nich! V priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov sa snažte vyjadriť svoju kreativitu inovatívnymi a zaujímavými spôsobmi. Mali by sa nadväzovať nové priateľstvá.

Škorpión

24.10 – 23.11

Uviazli ste v roli Škorpióna? Zatraste obvyklou dennou rutinou! Dynamický Mars vás povzbudzuje, aby ste boli oveľa aktívnejší v domácich záležitostiach, rodinných vzťahoch a domácich prácach.

Strelec

23.11 – 22.12

Silný Mars sa teraz pohybuje vo vašej komunikačnej zóne a bude tu až do 13. mája. Takže sa rozprávajte s chytrými ľuďmi, ktorí stimulujú vašu myseľ prostredníctvom alternatívnych názorov a kontroverzných nápadov.

Kozorožec

22.12 – 21.01

Mars sa pripojí k Saturnu vo vašej peňažnej zóne. Preto musíte byť oveľa aktívnejší a aktuálnejší v oblasti finančných záležitostí, pretože nájdete inovatívne a nové spôsoby, ako obmedziť výdavky a zvýšiť príjem financií.

Vodnár

21.01- 19.02

Akčná planéta Mars sa teraz prostredníctvom vášho znamenia nabíja až do 13. mája. Preto sa snažte byť živší a odvážnejší, keď prichádzate s nápadmi alebo keď spúšťate nové vzrušujúce projekty. Nebráňte sa novými dobrodružstvám.

Ryby

20.02 – 20.03

Vďaka Marsu vo vašej zóne sebareflexie sú zvýraznené vaše nápadité a intuitívne stránky. Nezabudnite teda v nasledujúcich týždňoch nasmerovať svoju energiu na tvorivé projekty a / alebo duchovné snahy.

Zdroj horoskopov: nzherald.co.nz
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info