HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR PORADŇA SLOVENSKO

Denný horoskop 31.03.2020

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Baran

21.03- 20.04

Saturn chce dnes zmariť vašu motiváciu a úroveň energie. Takže sa budete cítiť ako auto, ktoré sa snaží pridávať, ale má zatiahnutú ručnú brzdou! S dostatkom trpezlivosti a vytrvalosti sa však nakoniec rozbehnete.

Býk

21.04- 21.05

Očakávajte, že zažijete kolísavé nálady, ale nie je to nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Čím viac sa spojíte so svojími blízkymi, tým lepší bude deň. Ale nezaťažujte sa maličkosťami.

Blíženci

22.05- 21.06

Váš zvyčajný šarm dnes nebude fungovať na Vaších priateľov a rodinu, bez ohľadu na to, ako veľmi sa budete snažiť. Najlepšie by bolo vyhrnúť si rukávy a robiť úlohy, ktoré je potrebné urobiť … bez sťažovania sa!

Rak

22.06 – 23.07

Vaša obvyklá rutina dnes nebude fungovať tak hladko ako obvykle. Očakávajte nepríjemné oneskorenia a prerušenia, pretože Saturn zvyšuje nezdar na vysokú úroveň. Najlepším prístupom je upokojiť sa, uvoľniť sa a znova naštartovať.

Lev

24.07- 23.08

Komunikácia s blízkym bude dnes náročná. Čím viac práce vložíte do problematického vzťahu, tým lepší bude výsledok. Neočakávajte však okamžité výsledky. Musíte byť trpezliví.

Panna

24.08 – 23.09

Dnes vás bude frustrovať veľa vecí. Pokúste sa neodpovedať s kritikou. Namiesto toho nájdite vhodné spôsoby, ako vylúčiť zo seba frustrovanú energiu prostredníctvom intenzívnej fyzickej aktivity.

Váhy

24.09 – 23.10

Bude to deň, ktorý sa bude zastavovať a znovuzačínať, pretože dnes postupujete o jeden krok vpred a potom o dva kroky späť. Buďte trpezliví. Ak máte dlhodobé cieľe, budete v nich postupne napredovať.

Škorpión

24.10 – 23.11

Dnes zamerajte svoju pozornosť Škorpióna na zložitý domáci problém. Posnažte sa vylepšiť náladu blízkeho priateľa alebo člena rodiny, ktorý sa cíti pesimisticky alebo zlomene.

Strelec

23.11 – 22.12

V sociálnych situáciách buďte veľmi opatrný a to ako v miestnej komunite tak aj online. Vaše komentáre by mohli byť vytrhnté z kontextu, preto si dôkladne premyslite, než poviete alebo pošlete niečo kontroverzné.

Kozorožec

22.12 – 21.01

Nezavrhujte dnes finančné záležitosti. Sústreďte sa na detajl a doprajte si čas na výskum, revidovanie a opakovanie. Milovaní ocenia vašu trpezlivosť a náležitú starostlivosť.

Vodnár

21.01- 19.02

Ľudia budú dnes veľmi rezervovaní. A s Jupiterom a Plutom vo vašej zóne osamelosti je čas na hlbokú sebareflexiu. Vaše motto dnešného Vám prináša skvelý Eric Clapton. „Páči sa mi samota. Páči sa mi tichý život.“

Ryby

20.02 – 20.03

Nech už robíte čokoľvek – či už ide o povinnosti v domácnosti, štúdium, prácu alebo prácu na dobrovoľníckej pozícii – očakávajte, že veľa úloh bude trvať dvakrát dlhšie ako obvykle. Takže opatrne a buďte trpezlivý !

Zdroj horoskopov: nzherald.co.nz
Zdroj obrázkov: pixabay.com

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info