fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Otrasná situácia v Británii: V londýnskom metre to vyzerá ako by sa ich pandémia netýkala! (FOTO)

Fotokoláž-Redakcia HD

Londýnsky starosta Sadiq Khan bol moc nahnevaý, keď obviňoval dochádzajúcich za to, že ignorovali zákaz „všetkého nepodstatného cestovania“ k tomu dodal že ľudia sa musia vyhnúť dopravnej špičke, aby zachránili životy „- ale zaroveň povedal, že nemá dostatok personálu, aby zvýšil služby vo verejnej doprave.

Dnes bolo veľa ľudí v metre, vo vlakoch a autobusoch aj na nástupištiach, hoci bolo povedané, že majú byť dva metre od seba, aby sa vyhli koronavírusu, ktorý si doteraz vyžiadal 335 životov. Informuje DailyMail .

Príšerné zábery z nemocnice v Španielsku! Pacienti so záchvatmi kašľa ležia bezvládne na podlahe! (VIDEO)

Dopravná únia TSSA dnes vyzvala na rozmiestnenie polície na všetkých hlavných londýnskych podzemných a nadzemných staniciach, aby sa zabezpečilo, že sa do vlakov dostanú len kľúčoví pracovníci, pretože pracovníci metra môžu vyjsť von, ak neprebehnú kontroly ID okamžite.

Starosta Londýna povedal: „Mojím posolstvom je nepoužívať verejnú dopravu, ak naozaj nemusíte chodiť do práce, pracovať v NHS, pracovať v zásobovaní potravin, pracovať pre políciu – ak naozaj musíte chodiť do práce, nepoužívajte špičku, je to naozaj dôležité“.

Konšpirácie sa stávajú skutočnosťou (Valentín Katasonov)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info