fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Bon Jovi bojuje s nákazou koronavírusu! Každý deň je to lepšie!

Fotokoláž-Redakcia HD

Nákaza koronavírusom sa nevyhýba ani slávnym hudobníkom. Pozitívny test mal jeden z členov slávnej americkej kapely Bon Jovi. Čo prezradil a odkázal ľuďom na svojom profile na sociálnej sieti?

Z kapely Bon Jovi poznajú všetci predovšetkým jej frontmana Jona Bon Joviho. Medzi zakladajúcich členov skupiny z amerického New Jersey, ktorá funguje už takmer 40 rokov, patrí aj klávesák David Bryan. Ten priznal na sociálnej sieti nemilú vec.

Španielska armáda nachádza v domovoch dôchodcov zanedbané, opustené a často aj mŕtve telá pacientov

„Práve som dostal výsledky a som pozitívny na koronavírus. Som chorý asi týždeň a cítim sa lepšie každý ďalší deň. Prosím, nebojte sa. Je to chrípka, nie mor. Som týždeň v karanténe a ešte týždeň budem, „napísal v sobotu na Instagramu.

Hudobník verí, že jeho telo infekciu zvládne. „Až sa budem cítiť lepšie, nechám sa znovu otestovať, aby som si bol istý, že som sa toho zákerného vírusu zbavil. Prosím, pomáhajme si! „Vyzval fanúšikov.

Bryan je tak ďalšou slávnou osobnosťou, ktorá potvrdila nákazu koronavírusom. Známe sú predovšetkým prípady hercov Toma Hanksa , Idris Elby a Oľgy Kurylenko.

Kráľovská rodina v šoku: Blízky pracovník Alžběty II. dostal koronavirus!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info