fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Kráľovská rodina v šoku: Kráľovná Alžbeta II. kvôli koronavírusu podnikla neobvyklé riešenie!

Fotokoláž-Redakcia HD

Zvyky v kráľovskej rodine sa nezvyknú meniť, no v momentálnej pandemickej situácii ktorú vytvára koronavírus po celom svete sa musia prispôsobiť aj jej členovia. Kráľovná dokonca súhlasila s neobvyklým riešením.

Kráľovná Alžbeta minulý týždeň oznámila, že ruší rad tradičných akcií plánovaných na nasledujúce dni. Vo štvrtok sa potom vydala z Buckinghamského paláca, kde už evidujú prvý prípad nákazy koronavírusom medzi zamestnancami , na hrad Windsor, kde strávi Veľkú noc. Londýn tento rok opustila o týždeň skôr ako v predchádzajúcich rokoch.

Kráľovská rodina v šoku: Blízky pracovník Alžběty II. dostal koronavirus!

Kráľovná kvôli hrozbe nákazy navyše mení dlhoročné zvyklosti. To čo sa predtým zdalo nemysliteľné sa v kritickej dobe stáva skutočnosťou. Podľa webu denníka The Sun poverila spolupracovníkov, aby zariadila všetko potrebné pre usporiadanie videokonferencie s ostatnými kľúčovými členmi rodiny.

„Poradcovia momentálne rieši, ako to urobiť najlepšie, a to s nástrojmi podobnými aplikáciám FaceTime alebo Skype, ale so zvýšenými bezpečnostnými opatreniami, ktoré sú členmi kráľovskej rodiny vyžadovaná,“ ​​hovorí zdroj z okolia kráľovnej.

Panovníčka si nevie predstaviť, že by nebola s príbuznými v kontakte. „Berie to ako väčšina národa, toto je jeden zo spôsobov, ako byť v kontakte s rodinou a priateľmi,“ vysvetlil zdroj.

Kráľovná Alžbeta II. v šoku: Nechceli ju pustiť do hradu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info