HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Emília Vášáryová v rozhovore uznala chybu

Emília Vášáryová foto:TASR/Michal Svítok

Hoci už to vyzeralo, že Emília Vášáryová (77) pôjde do hereckého dôchodku, opak sa stal pravdou. Informuje portál tyden.cz.

Potom, čo sa nechala počuť, že s nakrúcaním končí, všetkých prekvapila, keď vzala rolu v zimnej komédii, ktorá išla do kín koncom minulého roka. Dnes už herečka vie, že jej rozhodnutie bolo unáhlené.

Informovať verejnosť a fanúšikov o konci kariéry a pomerne krátko nato prijať ponuku na nakrúcanie, nebolo najlepšie rozhodnutie. Pani Emília si z toho vzala ponaučenie.

„Ja už som bola rozhodnutá, že s filmom končím, že už to stačilo. Ale už radšej nič verejne nevyhlasujem, pretože je to smiešne, keď potom človek zase nejakú ponuku príjme, “ priznala herečka v rozhovore pre magazín Interview.

Karel Gott: Priznanie tajnej lásky ešťe pred smrťou

Potom, čo nakrútila komédiu Šťastný nový rok, vzala hned‘ aj ďalší film. O ponuky vraj nemá núdzu a veľa ich aj musí odmietnuť. Na zimnú komédiu sa ale tešila, pretože sa točila v jej milovaných Tatrách.

„Nakrúcali sme na Štrbskom Plese a ja som každú voľnú chvíľu využívala na prechádzku okolo jazera. Chodíte štýlom jin a jang, musíte obísť dva spojené okruhy, raz doľava a potom doprava, aby ste nabrali správnu energiu.“

Výhody luxusného hotela však veľmi nevyužívala. „Musím sa priznať k tomu, že nemám rada wellness centrá. Vyhýbam sa kúpeľom, pretože trpím alergiou na chlór a chlad, “ priznala herečka.

Dcéra Andreja Babiša je po návrate zo Španielska v karanténe

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info