HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Jan Kraus bude kvôli koronavírusu bez divákov. Prvýkrát za jedenásť rokov

Štáb Show Jana Krausa čaká v utorok netradičné natáčanie. Prvýkrát za jedenásťročnú históriu relácie bude hľadisko Divadla Archa prázdne. píše iDnes.

Kvôli nariadeniam vlády vzhľadom k šíreniu koronavírusu sa musí natáčať bez publika. „Divadlo bez divákov nie je rozhodne to pravé. Na druhú stranu ale treba uvažovať racionálne. Show must go on! Prvé prikázanie šoubiznisu môžeme splniť len vďaka tomu, že môžeme vysielať pre televíziu, „povedal moderátor Jan Kraus.

Moderátor Jan Kraus: Trapas v priamom prenose

Na červenú sedačku zasadnú spevák Matěj Ruppert, herečka Anna Kameníková a biológ Karel Raška.

Na jeseň 2017 museli tvorcovia relácie riešiť inú nepríjemnú záležitosť, keď im prvýkrát za celú históriu natáčania nedorazil dohodnutý hosť. Režisér a producent Viktor Tauš svoju neprítomnosť nevysvetlil. Produkcia musela 15 minút pred začiatkom natáčania zohnať náhradu.

V roku 2011 zasa Jan Kraus riešil nedochvilného hosťa, výtvarníka Davida Černého. Umelec neprišiel včas hodinu pred začatím nakrúcania, ako bolo dohodnuté. Síce dorazil, ale neskoro a. tak ho Kraus z programu Uvoľnite sa, nechal vyhodiť. Nahradil ho evanjelický farár Miloš Rejchrt.

Pacient s koronavírusom je podľa Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura v stabilizovanom stave

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info