HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

V nemocnici už skončil aj Boris Kollár

Zdroj: FB SME RODINA Boris Kollár

Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár je na infúziách.

Dôvodom jeho hospitalizácie je zrejme aj vyčerpanosť. Napriek tomu sa chystá ďalej kampaňovať. Vo svojom statuse na sociálnej sieti píše, že absolvuje záver kampane v chorobe, ale ešte ho čakajú tri televízne debaty.

Posledné dni voľbami dostali do nemocnice aj preméra Petra Pellegriniho, ktorý sa na rozdiel od Kollára ani nestihol zúčastniť včerajšej debaty lídrov politických strán v RTVS. Dosluhujúci premiér zrušil predvolebný program a účasť na televíznych diskusiách, pretože ho v nedeľu hospitalizovali v bratislavskej Nemocnici sv. Michala. Premiér má problémy s akútnou infekciou horných dýchacích ciest a taktiež s vysokými teplotami.

Politická kampaň však medzitým beží naplno. Ešte včera stihol Boris Kollár nazvať šéfa SNS Andreja Danka „šašom“ a „paródiou na politika“. Danko zasa označil Kollára za „Kočnera v ružovom“. Šéf SNS medzitým stihol aj stiahnuť svoju podporu pre zrušenie diaľničných známok.

Progresívci mali pri svojej kampani zneužiť Čaputovej konto na FB, tvrdí Transparency

Kto s kým áno a kto s kým nie?

V závere diskusnej relácie  dostali lídri parlamentných politických strán otázky na povolebnú spoluprácu. Líder Sme rodina Boris Kollár vylúčil spoluprácu so Smerom-SD. Hnutie pôjde podľa jeho slov radšej do opozície. SaS a OĽaNO vylúčili spoluprácu so Smerom-SD, SNS a ĽSNS.

Marian Kotleba spoluprácu so Smerom-SD nevylúčil. Bugár je ochotný vstúpiť len do stabilnej a zodpovednej vlády. „S ĽSNS určite nie, so Smerom nie,“ priblížil líder Mostu-Híd. Podotkol, že nemá problém s OĽaNO, ale s jeho predsedom Matovičom. So stranou Mariana Kotlebu do vlády nepôjde ani Dankova SNS.

Kiska je definitívne usvedčený. Bude z neho nový Kočner?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info