fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Krásnu modelku prepadli v jej dome: Príbeh ako z hororu a 20 hodín skutočného utrpenia

HD - Fotokoláž

Dvadsať hodín úplnej bezmocnosti a strachu zažila írska modelka Eve Ryanová. Dvadsaťštyriročná kráska bola prepadnutá vo svojom dome v Dubline šiestimi lupičmi, ktorí jej držali pri krku nôž, poliali ju bielidlom a potom ju zamkli v kúpeľni, zatiaľ čo hľadali peniaze a šperky!

K brutálnemu prepadnutiu došlo začiatkom januára. Dvadsaťštyriročná modelka a kráľovná krásy sa vrátila do svojho domu v Dubline, kde našla šesť mužov, ktorí ju chytili a držali pod krkom nôž. „Vyšla som schody a našla šesť mužov v kapucniach v mojom dome. Položili mi ku krku nôž a skrutkovače k mojim očiam. Poliali ma bielidlom a pýtali sa ma, kde mám šperky a peniaze. Nikdy v živote som nebola tak vystrašená, „ opísala Eve britskému denníku Daily Mail.

Eve v dome navyše nebývala sama, ale so svojou babičkou, ktorá trpí demenciou. Modelka preto muža prosila, aby babičke neubližovali. Zlodeji ju chytili za vlasy a odtiahli ju do malej kúpeľne v zadnej časti spálne, kde ju zamkli.

Eve sa však podarilo dostať von a svojej babičke podo dvere strčila odkaz s tým, ako má vytočiť tiesňovú linku. Trvalo ale dlhých dvadsať hodín, než sa jej dostalo pomoci.

Alarm sa spustil po tom, čo k nej domov prišla jej teta a Eve začala kričať. „To bol najlepší moment v mojom živote. Som tak vďačná, že sa nepriblížili k mojej babičke a neublížili mojím psom, „ uviedla Eve. Polícia si vyžiadala záznamy z kamier pri dome a po páchateľoch pátra.

Film Joker získal 11 nominácií na Oscara, najviac spomedzi všetkých filmov: (Rebríček nominácií)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info