HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Justin Bieber: „Moja choroba je nevyliečiteľná“

Justin Bieber / Instagram

Popová hviezda Justin Bieber trpí infekčnou chorobou lymská borelióza.

Fanúšikovia sa veľmi obávajú o svoj idol: popová hviezda Justin Bieber odhalila, že má lymskú boreliózu, infekčnú chorobu prenášanú kliešťami. Táto choroba mu bola diagnostikovaná len nedávno. Kanadská spevácka hviezda to v stredu uviedla na svojom  internetovom profile na instargame, kde ho citoval rakúsky denník oe24.at.

https://www.instagram.com/p/B7EnV5VHEYp/?utm_source=ig_web_copy_link

25-ročný spevák oznámil, že 27. januára zverejní na platforme YouTube dokument o tom, ako sa s touto chorobou vysporiadať. Bieber si bol istý, že so správnym zaobchádzaním „sa vráti a bude lepší ako kedykoľvek predtým“. Aj on však priznáva, že choroba je „nevyliečiteľná“.

Lymskú boreliózu spôsobuje baktéria a môže poškodiť nervový systém a kĺby. Vakcína proti tejto chorobe neexistuje. Bieber zaútočil na kritikov, ktorí zosmiešňovali jeho zlý vzhľad. V tejto súvislosti tiež uviedol, že trpel Pfeifferovou glandulárnou horúčkou – infekciou, ktorá často vyvoláva vysoké teploty, opuchy lymfatických uzlín a silnú únavu.

Spevák ešte v marci 2019 uviedol, že sa v budúcnosti chce koncentrovať hlavne na „svoju rodinu a moje zdravie“. Podľa „TMZ“, Bieber čoskoro vydá nové album a začne turné, dodáva denník oe24.at.

Iránska olympijská medailistka emigrovala do Európy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info