HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Vojvodkyňa Meghan Markle: Zrada oboch rodín naraz?

HD

Vojvodkyňa Meghan má dve rodiny, do jednej sa v Štátoch narodila, do britskej kráľovskej sa vďaka sobášu s princom Harry dostala. Tohtoročné Vianoce sa jej podarí sklamať obidve naraz. Ako je to možné?

Keď vyšlo najavo, že vojvodkyňa Meghan a princ Harry si na konci roka vyberú dovolenku a na Vianoce „zradia“ kráľovnú Alžbetu , pretože tieto dni strávia v USA, rodina Meghan si začala robiť nádeje. Všetci dúfali, že by mohlo konečne dôjsť k zmiereniu.

Meghanin starší brat Thomas bol ešte v októbri ohľadom vzťahov optimistom. „Dúfam, že sa s ním Meghan spojí, ale môj otec sa musí pripraviť na to, že sa to nemusí nikdy stať. Nespojila sa s ním od chvíle, čo mal srdcový záchvat, „prezradil vtedy server dailymail.co.uk.

Vôľu nadviazať so sestrou normálne rodinné vzťahy demonštroval aj nasledujúcim vyjadrením. „Nemám žiadny záujem robiť veci horšie medzi ním, Meghan a Harrym. Želám si len, aby sme sa uzmierili a boli jedna rodina, „dodal Markle.

V týchto dňoch však vzali všetky nádeje za svoje. Ukázalo sa totiž, že vojvodkyňa zo Sussexu sa v USA teší na stretnutie so svojou matkou Dori Raglandovou.

Meghan a Harry idú hlavou proti prúdu. Kráľovná si buchla po stole: DOSŤ!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info