HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ako hodnotí tento rok pôvabná Jasmina Alagič? Čo chýbalo jej a Rytmusovi?

HD

Z tohto roku zostáva posledných niekoľko dní, a tak začínajú s bilancovaním aj celebrity. Jasmina Alagič toho v minulých mesiacoch zažila naozaj veľa, nie je preto divu, že má nenormálne pocity.

Posledných necelých dvanásť mesiacov bolo v živote Jasminy Alagič naozaj prelomových a je jasné, že na rok 2019 nikdy nezabudne, hoci sa s ním musí pomaly lúčiť. Manželka rapera Rytmusa si to začína uvedomovať, preto nastal čas na sociálnej sieti bilancovať.

„Pomaličky začínam bilancovať tento rok. S nenormálne šťastným, spokojným úsmevom na tvári, „priznala fanúšikom na Instagrame. Jasmina už pred niekoľkými dňami tvrdila, že jej a manželovi donedávna v živote niečo chýbalo. To už ale neplatí.

Stačí si totiž pripomenúť, že Jasmina tento rok v lete priviedla na svet prvorodeného potomka najslávnejšieho slovenského páru súčasnosti, chlapca Sanela. Už predtým navyše s Rytmusom stihla rozprávkoú svadbu na zámku v Pezinku.

Už aj rapper si uvedomuje, že hudba nie je v jeho srdci na prvom mieste. Prioritou je pre neho momentálne rodina. „Toto je viac ako všetky úspechy,“ komentoval fotku, ktorú vyvesil na svojom instagramovom profile.

Jasmina Alagič s ochrankou na akcií v prahe! Na otázky bola až moc háklivá!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info