HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vodiči pozor. Dnes sa bude na ceste medzi Žilinou a Prešovom presúvať nadrozmerný konvoj!

Ilustračný obrázok / Fotobanka

V piatok 13. decembra by sa ma na trase Hrozenkov – Drietoma – Trenčín – Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš – Poprad – Prešov presúvať nadrozmerný žeriav, ktorý smeruje k zdemolovanej bytovke v Prešove. Hranice Slovenska by mal konvoj zložený zo štyroch vozidiel prekročiť ráno, medzi 8:00 až 9:00h. Do Prešova by mal doraziť popoludní.

Mnohí vodiči plánujú cestovať zo západu na východ Slovenska. Odporúčame vybrať si trasu, ktorou spomínaný konvoj nepôjde. Ďakujeme za porozumenie aj za solidárnosť, ktorú týmto preukážete obyvateľom poškodenej bytovky. Bez tohto demolačného stroja by totiž nebolo možné realizovať búracie práce,“ vyjadrila sa hovorkyňa prezídia policajného zboru Denisa Bárdyová.

Prešovskí poslanci podporili sumou 71-tisíc eur rodiny po dvoch tragédiách, pomôžu aj Kolíňanom

Stroje majú pomôcť pri demolačných prácach na zničenej bytovke v Prešove, ktorej výbuch si vyžiadal sedem obetí.Pri hasičskom zásahu pomáhali aj záchranári, policajti, vojaci alebo horskí záchranári.V prešove je stále vyhlásená  mimoriadna situácia.Obyvatelia 69 bytov sú zatiaľ nútene evakuovaní.

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info