HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER KRIMI SLOVENSKO

Policajti objasňujú krádeže v obchodoch, hľadajú mužov z kamerových záznamov

Policajti pátrajú po zlodejoch, ktorí kradli v obchodoch v obci Okoè a èasti Opatovský Sokolec na Hlavnej ulici v Dunajskostredskom okrese. V oboch prípadoch využili situáciu, a kým jeden platil, druhý z pokladne ukradol hotovos. V prvej predajni ukradli 450 a o pol hodinu v druhej, ïalších 460 eur. V súvislosti s objasòovaním týchto èinov h¾adá polícia mužov z kamerových záznamov. Bratislava, 13. december 2019. Foto: SITA/KR PZ Trnava

 Policajti pátrajú po zlodejoch, ktorí kradli v obchodoch v obci Okoč a časti Opatovský Sokolec na Hlavnej ulici v Dunajskostredskom okrese.

Ako informovala trnavská krajská polícia, v oboch prípadoch kým jeden platil, druhý z pokladne ukradol hotovosť. V prvej predajni ukradli 450 eur a o pol hodinu v druhej ďalších 460 eur.

V súvislosti s objasňovaním týchto činov hľadá polícia mužov z kamerových záznamov. Akékoľvek informácie o ich totožnosti je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info