HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Národná koalícia opäť jednotná. Dohody platia!, odkazuje predsedníctvo

Predsedníctvo Národnej koalície, sprava Sergej Kozlík (podpredseda), Vladimír Hudec (tajomník strany), Slavěna Vorobelová (predsedníčka strany), Peter Sokol (1. podpredseda strany), Peter Tomeček (podpredseda) a Peter Oremus (kooptovaný podpredseda) / Facebook NK

Predsedníctvo NÁRODNEJ KOALÍCIE sa po minulotýždňových nedorozumeniach opäť zišlo a zaujalo spoločné stanovisko.

Strana potvrdila platnosť všetkých dohôd a záväzkov vyplývajúcich z uzavretého a podpísaného Memoranda o spolupráci so stranami Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko, KDŽP-Aliancia za Slovensko, Doma dobre, Priama demokracia. Predsedníctvo zároveň vyjadrilo plnú podporu svojim kandidátom na kandidátnej listine strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Strana to zverejnila na svojom Facebookovom profile.

Pred týždňom sme priniesli informáciu o tom, že predsedníctvo Národnej Koalície na svojom zasadnutí odstúpilo od menoranda o spolupráci s ĽSNS a ďaľšími stranami memoranda a zároveň vylúčilo predsedníčku strany Slavěnu Vorobelovú a člena Petra Orémusa zo strany.

Následne na tieto správy reagovala aj samotná predsedníčka strany Slavěna Vorobelová. V rozhovore pre Hlavný denník potvrdila, že ostáva predsedníčkou strany a memorandum s Kolebovcami ostáva aj naďalej v platnosti.

„Po týždni sa situácia vyriešila a komunikačné nedorozumenia sa vysvetlili. Ideme ďalej tak, ako sme sa dohodli a tieto dohody aj budeme plniť.“ uviedla Vorobelová.

Harabin, SMER, SNS ako zmena? (Slavěna Vorobelová)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info