HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

V obci Michalová sa zosunula cesta na Tisovec, vodičov upozorňujú na obmedzenia

Poèas výstavby èistiarne odpadových vôd v obci Michalová v okrese Brezno došlo k zosuvu cesty I/72 smerom na Tisovec. Pre všetkých vodièov nákladných vozidiel nad 3,5 tony je prejazd týmto úsekom zakázaný a premávka pre tieto vozidlá bude odklonená v Brezne a v Tisovci. Obchádzka je možná cez Èervenú Skalu alebo Lom nad Rimavicou. Odklon neplatí pre autobusovú dopravu. Pre osobnú dopravu bude prejazd obmedzený do jedného jazdného pruhu. Bratislava, 10. december 2019. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica

Počas výstavby čistiarne odpadových vôd v obci Michalová v okrese Brezno došlo k zosuvu cesty I/72 smerom na Tisovec. Polícia vodičom odporúča, aby sa tomuto úseku vyhli.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická krajská polícia, pre všetkých vodičov nákladných vozidiel nad 3,5 tony je prejazd týmto úsekom zakázaný a premávka pre tieto vozidlá bude odklonená v Brezne a v Tisovci.

Obchádzka je možná cez Červenú Skalu alebo Lom nad Rimavicou. Odklon neplatí pre autobusovú dopravu. Pre osobnú dopravu bude prejazd obmedzený do jedného jazdného pruhu.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info