HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Anglicko na nohách! Konflikt vojvodkýň naberá na sile

Kate Middleton a Meghan Markle / Fotokoláž (red)

Už niekoľko mesiacov panuje medzi Kate a Meghan napätie. Aj keď sa mohlo zdať, že po emotívnom prejave vojvodkyne zo Sussexu, ktorej mala jej úhlavná rivalka dokonca zatelefonovať, aby jej dodala odvahy, všetko speje k lepšiemu. Zázrak sa ale bohužiaľ nekoná, informuje český portál Aha!

Hoci sú obe manželky princov rovesníčky a mnohí predpokladali, že si tým pádom budú aj rozumieť, opak je pravdou. Ich povahy aj záujmy sú bohužiaľ úplne odlišné. Kým Kate je rodine oddaná a zakladá si najmä na tom, že je dobrá mama, Meghan svoje hviezdne maniere odbúrať nedokáže.

K zblíženiu nepomohlo nakoniec ani to, že sa vojvodkyni zo Sussexu narodil syn Archie a že sa tak sama stala mamou. V rozhovore si povzdychla, že je na všetko sama a že tlak verejnosti nezvláda tak, ako si predstavovala.

Hoci fanúšikov potešilo, že po srdcervúcom vyhlásení mala Kate manželke princa Harryho volať, podľa ľudí, ktorí sú v blízkosti vojvodkýň, je to ale úplne inak. „Zabudnite na nejakú otočku o 180, nič sa nezmenilo.° Ani teraz spolu nikto nehovorí, nikto nezisťuje, ako sa má ten druhý,“ zhodujú sa zdroje blízke kráľovskému palácu.

Lenže ticho pred búrkou neveští nikdy nič dobré …

Najnovšia kniha o kráľovnej Alžbete šokuje verejnosť aj rodinu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info