HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Vo Francúzsku roztrhali psy tehotnú ženu!

Zdroj: MTI

29-ročná žena zomrela pri útoku psov pri obci Villers-Cotterets vo Francúzsku. Francúzska prokuratúra uviedla, že žena utrpela zranenia horných a dolných končatín a tiež hlavy. Informuje agentúra MTI.

Elisa Pilarski, ktorá sa v čase tragédie so psami prechádzala v lese, bola v tom čase v šiestom mesiaci tehotenstva. Informuje BBC. Presné príčiny nešťastnej udalosti zatiaľ nie sú známe.

Pes hrdinom: Trump zverejnil fotografiu psa zraneného pri operácii proti Baghdádímu

Tragédia sa stala v sobotu popoludní  v oblasti lesov na Severe Francúzka, kde sa údajne konala poľovačka so psami. V súčasnosti úrady testujú 93 psov, aby zistili, ktoré z nich sú zodpovedné za útok. Polícia začala vyšetrovanie vraždy.

Podľa miestnej prokuratúry obeť telefonicky zavolala manželovi a povedala mu, že sa na ňu chystá zaútočiť niekoľko psov. Manžel neskôr našiel manželku mŕtvu, pričom v okolí počul zavíjať vlastných  psov.

Podľa miestnych novín v tejto oblasti na jelene poľujú s poľovníckymi psami. Žena žila v neďalekej obci a v sobotu popoludní zvyčajne chodievala so svojimi psami do lesa.

Francúzska poľovnícka federácia vo vyhlásení uviedla, že neexistujú dôkazy o tom, že by poľovné psy spôsobili smrť ženy.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info