HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Nový kráľ? Princ Charles chystá revolúciu kráľovskej rodiny

HD REDAKCIA

Veľká Británia je na nohách. Princ Charles chystá revolúciu kráľovskej rodiny, ktorá počíta s tým, že sa stane kráľom. Následník trónu už má jasný plán, čo všetko by v paláci zmenil.

Britskú kráľovskou rodinou hýbe škandál okolo princa Andrewa, o ktorého odstavení podľa dostupných informácií rozhodla kráľovná Alžbeta v spolupráci so synom a vnukom, ktorí nasledujú hneď po nej v následnícke línii. V britských médiách sa v súvislosti s tým začalo hovoriť o boji o moc.

Potvrdzujú to aj informácie priamo z paláca. „Charlesove plány stať sa kráľom už bežia nejaký čas. Pomalý prechod už prebieha. Jej kráľovskej výsosti je 90 rokov a tak je pochopiteľne že môže robiť len niečo, „povedal serveru thesun.co.uk zdroj z okolia kráľovskej rodiny.

„Škandál okolo Andrewa a Epsteina dáva Charlesovi šancu do toho vstúpiť a ukázať, že dokáže vládnuť. Nič nie je viac než kráľovská rodina. Ani Andrew, najobľúbenejší syn kráľovnej. Charles to dobre vedel a konal rozhodne – ako kráľ, ktorým čoskoro bude, „dodal zasvätený človek.

Pre príbuzenstvo princa Andrewa by nástup Charlesa bol podľa všetkého dvojnásobne zlou správou. Podľa zákulisných informácií by totiž Charles v úlohe kráľa rodiny „zoštíhlila“ nielen o princa Andrewa, ale aj o jeho dcéry Beatrice a Eugenie.

Kráľovský konflikt sa stále stupňuje! Meghan a Harry dostali škrt cez rozpočet

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info