HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Hillary: „Stále premýšľam o tom, aká by som bola prezidentka“

Zdroj: YouTube

„Myslím si, že by som bola lepšou a úspešnejšou prezidentkou,“ uviedla v rozhovore bývalá kandidátka na post prezidentky Spojených štátov.

Bývalá ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová v rozhovore ďalej uviedla, že aj keď od jej porážky s Donaldom Trumpom v prezidentských voľbách v roku 2016 uplynuli takmer tri roky, stále premýšľa o tom, aké by to bolo, keby vyhrala – píše denník The Daily Wire .

Bizarný list Trumpa Erdoganovi pobavil svet – Erdogan ho vraj „zahodil do koša“

„Často premýšľam o tom, aká prezidentka by som mohla byť,“ povedala v rozhovore pre BBC Radio 4. „Premýšľam o tom, čo a ako by som urobila. Bola by som určite iná. Myslím si, že by som bola lepšou a úspešnejšou prezidentkou.“

Clintonová propagovala svoju nedávnu knihu “Odvážne ženy“.Bývalá kandidátka, ktorá dvakrát prehrala voľby, tvrdí, že mala by byť proti Trumpovi „odvážnejšia“ .

„Je to otázka, ktorú si často kladiem, pretože ak sa pokúsite žiť odvážnym životom, neznamená to, že vždy uspejete ,“ povedala Clintonová. „A tu mám na mysli prezidentskú kampaň v roku 2016. Myslela som si, že som bola dostatočne odvážna.“

Marek Molnár: Epsteinove divné chúťky? Obraz Billa Clintona oblečeného v modrých šatách!

„Snažím sa pomôcť mojimi radami a skúsenosťami  počiatočným  kandidátom, pretože mojím cieľom je pomôcť nahradiť existujúce vedenie“ – pokračovala. „Myslím, že je dôležité, aby naša krajina znovu získala svoje vedúce postavenie a dôveryhodnosť, tak urobím preto všetko, čo je v mojich silách“  – dodala.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info