HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Zvrat v kráľovskej rodine! Princ Charles nieje otcom Harryho? List k narodeninám hovorí za všetko

HD REDAKCIA

Čas od času sa objavia špekulácie, že princ Harry je nemanželským synom Diany. V tom prípade by princ Charles nebol jeho otcom. Podľa narodeninového priania, ktoré následník trónu dostal, to vyzerá úplne jasne.

Celá Veľká Británia v týchto dňoch ukazuje na princa Harryho a jeho ženu Meghan , ktorí akoby zabudli na Vianoce strávené s kráľovnou Alžbetou a zvyškom kráľovskej rodiny v Sandringhame. Tento rok plánujú sviatky stráviť sami, čo nesú Briti ťažko. Aspoň jednou vecou si pár trochu vylepšil obraz.

Nezabudli totiž na štvrtkovej 71. narodeniny následníka trónu princa Charlesa , ktorý je Harryho otcom. Popriali mu na Instagramu a pripojili fotografiu, ktorú chceli dedkovi pripomenúť, že sa tento rok dočkal ďalšieho vnuka.

Na snímke sa totiž princ Charles pozerá na malého Archieho , ktorého láskyplne drží v náručí práve Harry. „Všetko najlepšie k narodeninám jeho kráľovskej výsosti princovi z Walesu. Pane, tati, dedo! „Napísali s Meghan v želanie.

Po tomto prianí snáď aj Charles synovi a jeho manželke odpustí, že majú v pláne stráviť Vianoce trochu inak, než býva v rodine zvykom.

Princ Harry sa dozvedel krutú pravdu! Charles nie je JEHO OTEC!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info