HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kočner mal so svojou milenkou údajne plánovať aj vraždu jej exmanžela

Fotokoláž / Redakcia

Threema mafiánskeho podnikateľa vyplavila ďalšie zaujímavosti. Komunikácia medzi ním a jeho milenkou sa objavila na verejnosti už skôr. Písali sme o tom v článku “Kočner pod papučou”

Mafiánova milenka Miriam Hatinová ho častovala prezývkou Boh. Vysvitlo, že Marian Kočner s ňou okrem iného riešil aj novinára Jána Kuciaka. Správu priniesol portál Pluska. Dokonca mu radila aj v kauze miliónových zmeniek televízie Markíza.„Podľa mňa detská chyba, že Rusko býva v byte. Miláčik, urobia si ľahkého pavúka a zbytočné motanice budú a podozrenia. Porozmýšľaj. Láska, to je otázka času… hlavne keď sa jedná o milióny. Ja si myslím, že vôbec nie je rozumné, že býva vo 5star Residence,“ presviedčala ho.

Podľa správ medzi Kočnerom a Hatinovou je zjavné, že ju mafián podporoval. Firmu AYUR GANESH, ktorá sídli v bytovke Five Star Residence, vlastnia spoločne. S Kočnerovou dcérou je Hatinová aj konateľkou v eseročke Welten hotel & restaurant, ktorá prevádzkuje služby v Kočnerovom golfovom areáli v dedine Báč. Na tieto skutočnosti upozorňoval vo svojich článkoch aj nebohý novinár Ján Kuciak. Podarilo sa mu vtedy rozpliesť komplikované Kočnerove obchody.

Brutálna vražda v Poprade! Vrahom mal byť majiteľ pohrebnej služby

Kočner sa s Hatinovou poznal už od čias, kedy bola vydatá za Slavomíra Hatinu mladšieho, syna veľkoprivatizéra Slovnaftu Hatinu. Polícia dokonca v roku 2013 riešila trestné oznámenie, že Kočner s Hatinovou si u zločineckej skupiny sýkorovcov za 150-tisíc eur objednali likvidáciu mladého Hatinu. Informáciu potvrdil aj samotný Hatina: „Viem o tom, lebo v tejto veci ma vypočúvali, ale nechcem o tom hovoriť. Je to dosť háklivá záležitosť.“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info