HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Policajtka zo Slovenska nekompromisne pokutovala britského milionára. Ten na ňu nechutne zaútočil

Fotokoláž / Redakcia

Britský zbohatlík a milionár Fergus Wilson známy svojou aroganciou a surovosťou si konečne dobre zavaril. Bol odsúdený za trestný čin rasovej nenávisti proti dopravnej policajtke, píše britský denník Daily Mail. Portál Topky priniesol informáciu, že obeťou jeho rasistických nadávok bola dokonca Slovenka! Ide pritom o modrookú blondýnku Zuzanu Austinovú, ktorá žije a pracujev Spojenom kráľovstve.

Wilson (71) v apríli 2018 nezákonne zaparkoval svoje auto v meste Maidstone v regióne Kent vedľa dvoch susediacich domov s terasami, ktoré vlastní jeho manželka, píšu Topky. Dopravná policajtka Zuzana Austinová (38), Slovenka vydatá a žijúca vo Veľkej Británii mu vzápätí udelila pokutu 70 libier (81,74 eur). Muža počas pokutovania zachytila kamera namontovaná na uniforme dopravnej policajtky, ako sa rozzúril a začal na policajtku kričať: „Ani sa ma nedotknite! Hovoríte vôbec po anglicky? Zoberte si svoju po…..ú pokutu a ťahajte, odkiaľ ste prišli!“ 

Vojvodkyňa Meghan sa hanbou prepadá: Zneužitie padlých na reklamu!

Vulgárny milionár bol v týchto dňoch odsúdený za trestný čin nenávisti. Bol obvinený z používania vyhrážok, urážok a urážlivého správania sa. Spočiatku bol obvinený aj z toho, že Slovenku odtískal bruchom a ďobal do nej prstom, ale toto obvinenie bolo zrušené.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info