HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Učiteľka bola zatknutá potom, čo dobila svojho študenta (BRUTÁLNE VIDEO)

Screenshot

Náhradná učiteľka na strednej škole v americkom meste Kyle v štáte Texas bola obvinená z prehnaného útoku potom, čo dobila 15-ročného študenta. Učiteľka bola samozrejme prepustená zo svojho zamestnania.

K incidentu došlo na Lehman High School v piatok tesne pred 16:00 miestneho času. 32-ročná Tiffani Shadell Lankfordová sa hádala so svojim študentom a nakoniec to skončilo brutálnou bitkou. Niekoľko študentov v triede natáčalo túto násilnú hádku.

Upozornenie. Zábery nie sú vhodné pre citlivé povahy.

Kancelária miestneho šerifa uviedla, že jej zamestnanci boli povolaní kvôli údajnému útoku na pozemku školy. Po rozhovoroch s niekoľkými študentami a po preskúmaní záberov učiteľku zatkli a obvinili ju z napadnutia druhého stupňa.

Otec napadnutého študenta ho vzal do nemocnice, prehlásila kancelária miestneho šerifa bez toho, aby poskytla ďalšie podrobnosti o jeho stave.

Vo vyhlásení uverejnenom na Facebooku riaditeľ školy Karen Zuniga uviedol, že učiteľka bola prepustená a že „za žiadnych okolností toto správanie nebude tolerované na Lehman High School“.

Oddané domáce zviera zachránilo batoľa pred pádom zo schodov (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info