HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER VÝBER SPRÁV ZAHRANIČIE

ŠOK: Lady Gaga sa psychicky zrútila. Mesiace opakovaného znásilňovania!

tasr

Speváčka Lady Gaga pôsobí ako typ človeka, ktorého len tak niečo nerozhodí. Lenže ani ona nie je z kameňa, a momentálne priznala, že má za sebou psychické zrútenie! Kvôli traume z minulosti.

Predstaviteľka hlavnej úlohy v oscarovej snímke Zrodila sa hviezda odtajnila temné kúty svojej minulosti. Ako devätnásťročnú ju vraj znásilnili, s čím sa vyrovnáva vlastne dodnes. Rezal som sa pomerne dlhú dobu. Ubližovala som si a prestala som s tým, až keď som si uvedomila, že to robím, aby si niekto všimol moje bolesti. Stojí ma to veľa síl, ale som vďačná, že už to nerobím, “ prehovorila Gaga v novom dokumente, ako sa sebepoškozovala.

Tým sa snažila vyrovnať s drsným osudom. Keď strčíte ruky do misky s ľadom, váš nervový systém utrpí šok a vráti vás to do reality,“ objasňovala s tým, že ani dnes ale nie je celkom v poriadku. Mám posttraumatický syndróm a trpím chronickou bolesťou. Neuropatická bolesť je reakciou na traumu a je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Vracia sa každý týždeň. Beriem lieky. Mám lekára. Takto přežívám,  šokovala svojich fanúšikov.

„Moja reakcia na traumu sa prejavuje intenzívnou bolesťou, je to v skutočnosti rovnaký pocit, ktorý som mala, keď ma vyhodili na rohu ulice po mesiacoch opakovaného znásilňovania. Raz som sa z toho zrútila, objasnila s tým, že bola vtedy prevezená na pohotovosť. „Kričala som v bolestiach, bola som úplne bez seba. Zavolali psychiatra a ten mi dal lieky na upokojenie.“

Angelina Jolie: Na pokraji zúfalstva! Manžel Brad Pitt jej ničí život

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info