fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Angelina Jolie: Na pokraji zúfalstva! Manžel Brad Pitt jej ničí život

tasr

Angelina Jolie (44) by sa rada natrvalo odsťahovala z Ameriky do zámoria (zrejme do Európy), ale nechce jej to dovoliť jej ešte stáli manžel Brad Pitt (55).

Hollywoodska kráska to uviedla v rozhovore pre decembrové číslo magazínu Harper Bazaar, ktoré je doplnené snímkou, na ktorom pózuje nahá len v priesvitnom závoji. Pitt jej to vraj nechce povoliť, kým deťom nebude aspoň 18 rokov. Je pochopiteľné, že ich herecký idol chce mať po ruke, aby mohol ovplyvňovať ich výchovu a nemusel na návštevy lietať tisíce kilometrov ďaleko. Zaručuje mu to aj dočasná dohoda v stále prebiehajúcom rozvode. „Musím žiť s deťmi tam, kde sa rozhodol žiť ich otec,“ posťažovala si Angelina.

Pár má spolu tri vlastné deti Shiloh (13) a dvojčatá Vivienne s Knoxom (11), tri ďalšie – Maddoxa (18), Paxa (15) a Zaharu (14) – si potom adoptovali. Maddox už študuje na univerzite v Južnej Kórei.

Čo ešte uviedla v úprimnom rozhovore: V škole bola medzi deťmi neobľúbená. Má rada svoju nepokojnú povahu. Potvrdila dvojitou mastektómiou a odstránenie vaječníkov. Horšie ako jazvy po operáciách sú vraj pre ňu jazvy emočné.

Angelina Jolie v ohrození života: Bomba pri natáčaní nového filmu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info