fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI SLOVENSKO

Chlapec našiel v Prievidzi tašku s drogami, polícia po páchateľovi pátra

FOTO TASR - KR PZ Trenèín

Maloletý chlapec našiel koncom októbra v blízkosti autobusovej zastávky a základnej školy na sídlisku Píly v Prievidzi tašku s drogami. Po páchateľovi, ktorý u seba prechovával pravdepodobne do 22. októbra popoludní omamné látky, polícia pátra. TASR o tom v utorok informovala Elena Antalová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

„V taštičke, ktorú žiak našiel voľne pohodenú na zemi, sa nachádzali injekčné striekačky s obsahom neznámej kryštalickej látky. Okrem striekačiek bolo v taštičke aj žlté plastové vajíčko s obsahom siedmich kusov papierových skladačiek naplnených zelenou sušinou,“ uviedla Antalová.

O svojom náleze podľa nej chlapec informoval ihneď učiteľa, ktorý okamžite kontaktoval políciu. „Nájdené predmety boli zaistené a zaslané na expertízne skúmanie s podozrením na prítomnosť látky metamfetamín, ktorá je zaradená do druhej skupiny psychotropných látok a cannabis. Po páchateľovi pátrame,“ doplnila.

Polícia v tejto súvislosti vyzýva občanov, ktorí majú informácie o skutku, aby ju kontaktovali na telefónnom čísle 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na jej profile na sociálnej sieti.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info