fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Majk Spirit si uctieva Gotta v novom songu Navždy Mladý: U fanúšikov to spôsobilo pobúrenie!

tasr

Majk Spirit predstavil fanúšikom nový song Navždy Mladý , ktorý naspieval spolu s Miťo Bodnár a má byť poctou v októbri zosnulému spevákovi Karlovi Gottovi  (✝80). Pieseň odkazuje k hitu Byť stále mladý (v origináli Forever Young, 1984), ktorý Gott naspieval v roku 2001.

V Gottovom podaní neskôr sa song dočkal aj moderného habitu. Najskôr spevák spojil sily s nemeckým raperom Bushido v piesni Für immer jung, neskôr s Leošom Marešom.

„Sníval som o spolupráci s týmto legendárnym Maestrom, posledný rok som sa o to aj snažil a bolo to na dobrej ceste … Keď som sa pred pár týždňami dozvedel, že nás Karel opustil, predstavoval som si, že spolu robíme song a vznikla skladba Navždy Mladý, „uviedol Majk svoj nový počin na sociálnej sieti.
Fanúšikovia sa, ako obvykle, rozdelili na dva tábory, pričom kritici sú v tomto prípade nebývalo ostrí. Negatívne komentujú ako nápad samotný, tak jeho vykonanie. „To nie je pocta, ale učebnicová neúcta voči Maestrovi…
http://www.hlavnydennik.sk/2019/08/25/michael-jackson-zanechal-pred-svojou-smrtou-zavet-co-vsetko-si-prial-kral-popu-po-jeho-smrti/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info