fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Princ William a Kate Middletone / Royal Family archive
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Nečakané manévre Kate a Williama: Sťahovanie kvôli bábätku?

Okolo kráľovského obydlia je v poslednej dobe rušno. Minulý týždeň sa v okolí Kensingtonského paláca mali podozrivo preháňať sťahovacie dodávky. To vraj, ako uvádza magazín CheatSheet, znamená jediné. Vojvodkyňa Kate a princ William sa budú sťahovať do väčšieho. Potrebujú viac priestoru kvôli štvrtému bábätku?

Špekulácie o tehotenstve manželky princa Williama neutíchajú, skôr naopak. Podľa experta na kráľovskú rodinu je sťahovanie len ďalší z indícií, že je vojvodkyňa skutočne v inom stave. So zvesťami o presune kráľovského páru prišiel pritom aj magazín New Idea.

Totálna katastrofa! William u Kate absolútne pohorel

V skutočnosti však pár aj s deťmi Kensingtonský palác neopúšťa. Len si pre seba zaberajú teraz už viac priestoru. Vedľa Williama a Kate doteraz vraj býval princ Richard, bratranec kráľovnej Alžbety II., so svojou ženou. Tí by svojich 21 izieb už potrebovať nemuseli. A ak Kate skutočne čaká bábätko, väčšie priestory naopak len a len uvítajú. Briti totiž na štvrté tehotenstvo Kate už skutočne aj stávkujú. Veľmi skoro sa tak dozvieme, či sú tieto dohady naozaj blízko pravde alebo nie.

William a Kate: Hrôzostrašná cesta lietadlom, do cieľa nedorazili! Počas letu mysleli na to najhoršie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info