fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER VÝBER SPRÁV ZAHRANIČIE

Ivana Gottová zažíva veľmi ťažké dni! Detaily o ktorých ste doteraz nevedeli

Ivana Gottová a Karel Gott

Tlačová hovorkyňa Aneta Stolzová pracovala pre rodinu Majstra pred jeho odchodom, s rodinou zostáva ale aj naďalej. Ako prvá tak odtajnila, čo momentálne Ivana Gottová (43) zažíva a ako veľmi smutné dni znáša.

„Pre obyčajného človeka je naozaj ťažko predstaviteľné, čo teraz musí Ivanka zvládať, a za to má môj veľký obdiv. Ľudia by si mali uvedomiť, že Ivana je predovšetkým žena a matka, ktorá prišla o manžela, a zaslúži si aspoň trochu pokoja, „uviedla v rozhovore pre denník Právo Aneta Stolzová.

Jiřina Bohdalová o Gottovi: „Veľmi často naletel podvodníkom!“

Keďže s vdovou súcití, neváhala prezradiť aj detaily toho, ako Ivana v noci unikala z Bertramky.

„Nikto vôbec netuší, čo Ivanka prežívala a čo zažila v uplynulých dňoch, keď sa musela o tretej ráno tajne vplížit do svojho domu, aby pri baterke zabalila sebe a deťom veci na pohreb a do školy,“ priznala Aneta, ktorá ešte dodala, ako náročné bolo sa do vily dostať. „Musela si prekliesniť cestičku medzi sviečkami a potom zase vrátiť sviečky späť, aby nenarušila pietne miesto, ktoré si pred domom verejnosť vytvorila. Plne ho rešpektovala a medzitým sa skrývala s deťmi,“ prezradila Stolzová, ktorá si, ako spomenula v uvedenom rozhovore, Ivanu za jej odvahu a statočnosť nesmierne váži.

Karel Gott a jeho finančné problémy: Veľké daňové nedoplatky! Nešlo o malé peniaze

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info