fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER KOMENTÁRE

Danko chce Kočnerové nahrávky pravdepodobne upratať ako Gorilu

Andrej Danko / Michaela Kolimárová

Andrej Danko sa dnes nechal počuť, že orgány činné v trestnom konaní by mali bezodkladne preveriť autenticitu a pravdivosť informácií z nahrávky rozhovoru Mariana K. a bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku. Povedal tak v reakcii na medializované informácie.

V takýchto situáciách je dôležité, aby bezodkladne konali orgány činné v trestnom konaní, aby bezodkladne preverili autenticitu týchto vyhlásení a pravdivosť informácií,“ povedal Danko s tým, že dôveruje orgánom činným v trestnom konaní.

Náš kapitán však robí akurát tak tlačovky na ktorých reční s oduševnením národného buditeľa, ale žeby sa chytil roboty, to sa nedá povedať.

Slovensko je parlamentnou demokraciou a z pozície predsedu Národnej rady Slovenskej republiky má práve Andrej Danko jednoznačne najväčšiu moc. Môže zvolať mimoriadnu schôdzu parlamentu k tejto azda najzávažnejšej kauze, ktorá v súčasnoti otriasa Slovenskom. Môže iniciovať poslanecké prieskumy v rôznych štátnych inštitúciách. Môže konať!

KOČNER NA NAHRÁVKE TRNKOVI: „Zabijú ťa – Slávo za Gorilu zaplatil!“

Andrej Danko však radšej reční na tlačovkách a prázdnymi rečami sa bije do pŕs, ako treba pracovať a robiť. Lenže nie tak, aby sa on sám nebodaj zašpinil. Radšej bude slúžiť omše za Gotta, vešať vlajky na stožiare a držať minútu ticha, ktorou len dokazuje, že je to práve on, kto ovláda 150 poslancov NRSR.

Danko je navyše skvelý alibista. Po vzore Roberta Fica ihneď situáciu zvrtol a obvinil bývalé vedenie parlamentu, že túto situáciu spôsobila. Danko totiž na svojej tlačovke nezabudol zdôrazniť, že otázku voľby generálneho prokurátora vníma citlivo a považuje to za významný proces. Súvislosti voľby prokurátora a kupovania hlasov poslancov za bývalej vlády by mal podľa jeho slov ako prvý vysvetliť predseda SaS Richard Sulík, ktorý bol vtedajším predsedom parlamentu. Lenže za neho bol zvolený Čentéš a nie Trnka. Dokonca riadne zvolený Čentéš napokon nebol vymenovaný, lebo sa proti postavil vtedajší prezident Gašparovič a ten ho jednoducho nevymenoval.

CELÁ NAHRÁVKA Kočner – Trnka + vyjadrenie Penty

Andrej Danko tak jedoducho využíva každú príležitosť, aby sa pred nadchádzujúcimi voľbami ukázal v médiách a rečnil ako o dušu. Lenže, ako sa hovorí: Skutek, utek! Iba sa snaží pozametať ten bordel a všetko hodiť na orgány štátu, ktorým „de jure“ šéfuje. Sám predsa tvrdil, že NR SR môže rozhodnúť aj o tom, že Zem sa môže točiť opačne. Tak prečo teraz hľadá viníkov v minulosti a upratuje všetku špinu do stratena. V policajných laboratóriách tieto nahrávky napokon skončia rovnako ako celá kauza Gorila.

Je čas pustiť sa do práce, pán kapitán! Neplagiujte ešte aj svojich predchodcov!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info