HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Geogre Clooney a jeho štvordňové slávnosti, nechýbali ani holywoodske hviezdy! Koľko eur vysolil za vlastnú svadbu vás poriadne prekvapí

Foxnews.com

Americký herec George Clooney a britská právnička libanonského pôvodu Amal Alamuddinová stvrdili pred piatimi rokmi, 29. septembra 2014 v Benátkach, svoj súkromný svadobný obrad, ktorý sa konal o dva dni skôr v luxusnom hoteli s výhľadom na benátsky Veľký kanál.

Svadba podľa odhadov stála desať miliónov eur. Na štvordňovú oslavu dorazilo do Benátok viac ako 100 hostí, medzi ktorými nechýbali ani hollywoodske hviezdy.

Clooney (58) sa podľa médií so svojou manželkou zoznámil v roku 2013, pár sa zasnúbil v apríli o rok neskôr. O 17 rokov mladšia Alamuddinová, absolventka Oxfordskej univerzity, sa špecializuje na ľudské práva a v minulosti zastupovala napríklad zakladateľa servera Wikileaks Juliana Assange alebo bývalú ukrajinskú premiérku Juliu Tymošenkovú.

Pre Clooneyho, úspešného herca, scenáristu, producenta, režiséra a držiteľa dvoch Oscarov, to je druhé manželstvo. Alamuddinová sa vydávala prvýkrát. V júni 2017 sa páru narodili dvojčatá – Ella a Alexander.

Charlie Sheen má opäť vážny problém! Exmanželka ho napadla na súde, čo sa udialo?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info