HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Speváčka Dara Rolins: Aký má vzťah s jej dospievajúcou dcérou? Prvé problémy?

Aha.cz

Dara Rolins si s dcérou Laurou moc rozumie, trávili spolu veľkú časť letných prázdnin, počas ktorých boli spoločne v zahraničí. Kamarátky však populárnu slovenskú speváčku varujú, že to nemusí trvať naveky.

S Rytmusom to speváčke nevyšlo, a tak bude dcéra Dary Rolins Laura najskôr už navždy jedináčikom. To ale zároveň znamená, že na seba obe dve majú viac času, čo ani jednej evidentne nerobí žiadny problém.

„Mám z toho radosť, trávili sme spolu naozaj celé dni, kedy sme spolu vstávali, rozprávali sa ráno pri káve, trávili čas pri bazéne. Nikam nikto neponáhľal, ona nemusela isť do školy, a ja som sa nikam neponáhľala, „opísala obľúbená Slovenka priebeh uplynulých letných prázdnin.

Daru už ale kamarátky varovali, že harmónia s dospievajúcou dcérou nemusí trvať naveky, zvlášť až na ňu príde puberta. „Ja si ale trúfam tvrdiť, že oveľa viac než ako mama fungujem ako kamoška. Načúvam jej, baví ma a dúfam, že bavím aj ja ju. Nemám potrebu jej niečo zakazovať a byť prísna, „konštatuje speváčka.

„Puberta je za dverami, ale zatiaľ je to krásne a mám pocit, že je to obojstranné,“ nestráca Dara nádej, že s dcérou, ktorú má s Matějom Homolom, nikdy nebudú žiadne problémy.

Slovenská speváčka Dara Rolins si zaslúžene užíva svoju slobodu! Veď posúďte sami

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info