fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Blesk.cz
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Dcéra Karla Gotta Dominika dodržala sľub svojmu otcovi: Vyjadrenie samotnej Dominiky! Ako to momentálne prebieha?

Zdravotný stav Karla Gotta (80) teraz znepokojuje celý národ. Ale bezpochyby najviac trápia jeho rodinní príslušníci napríklad slávikova dcéra Dominika (46) kvôli nemu podstúpila liečbu.

Verejným tajomstvom je, že Dominika, ktorá žije vo Fínsku so svojím manželom hudobníkom Timom Tolkkimem, holdovala nielen alkoholu, ale bola závislá aj na liekoch. Nemala dobré vyhliadky a jej život sa uberal zlým smerom.

Avšak po jej návšteve otca tento rok v júli, kedy priletela aj s manželom popriať Gottovi k významnému jubileu, u nej nastal nečakaný obrat. Dominika otcovi z očí do očí sľúbila, že podstúpi liečbu. A svoj sľub bezozbytku plní. Aj to je dôvod, prečo je s ním teraz len v telefonickom kontakte a nemôže z Fínska, kde sa lieči, prísť. Držíme palce!!

„Do Prahy zatiaľ nemôžem priletieť, ale som s ním v kontakte aspoň po telefóne. Otec musí jesť, aby mal energiu s chorobou bojovať, čo mu veľmi nejde. Povedala som mu, aby to skúšal, že to bude všetko dobré. A hlavne aby myslel pozitívne. Už sa veľmi teším, až za ním opäť priletím, „povedala Blesku Dominika.

Karel Gott boj so zákernou leukémiou: Liečba bude stáť státisíce EUR!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info