fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Brad Pitt a Jennifer Aniston znovu spolu ako pár? O podobné sa snaží aj Tom Cruise

Flickr

Brad Pitt a Jennifer Aniston nie sú jediným párom v Hollywoode, ktorý sa snaží to podľa špekulácií dať znovu dohromady. Tom Cruise by sa vraj rád vrátil k bývalej žene Katie Holmesovej. Čo je na tom pravdy?

Celý Hollywood je na nohách. Špekulácie, že sa Jennifer Aniston a Brad Pitt opäť vídajú, nenechávajú nikoho v pokoji, teraz to navyše údajne skúšajú dať znovu dohromady aj ďalšie hollywoodske hviezdy Katie Holmesová a Tom Cruise , ktorí spolu majú dcéru Suri a rozviedli sa v roku 2012.

Podľa serveru NW obľúbený herec verí, že je možné, aby sa s teraz nezadanou Holmesovou pokúsili uzmieriť. Anonymny informátori webu dokonca tvrdia, že Cruise poveril svojich ľudí, aby jeho exmanželku pokorne požiadali o stretnutie.

Hollywoodska love story? Brad Pitt a tajné stretnutie s Jennifer Aniston

Hviezda série Mission Impossible sa vraj domnieva, že Katie vnútorne zápasí s nedávnym rozchodom, a tak je potrebné prísť na pomoc. Podľa zdroja servera si Holmesová želá, aby sa schôdzka odohrala v New Yorku, aby jej bývalý muž nezískal úplnú kontrolu nad situáciou. „Ak sa to stane, stane sa to tam, kde a kedy si bude priať ona,“ hovorí informátor.

„Od rozvodu s Katie nikdy nenašiel lásku a ľudia z jeho okolia sú presvedčení, že sa cez ňu nikdy nepreniesol. Chce mať v živote zase Suri, zároveň je optimistický ohľadom návratu ku Katie, „dodáva anonymný zdroj.

Podobne ako v prípade Pitta a Aniston ide o fámy, ktorých pravdivosť vyvrátil server Gossip Cop. Zástupca Holmesovej webu potvrdil, že Cruise nie je v kontakte ani s herečkou ani s ich spoločnou dcérou. Doslovne uviedol, že „sa nič nezmenilo“.

ŠOK: Jennifer Aniston a bitka s Angelinou Jolie? Scéna ako z amerického filmu!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info