fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ultrasslovan.eu
SLOVENSKO

Pre štvrtkový zápas Slovana budú posilnené hliadky v Bratislave

Zvýšený počet policajtov bude dohliadať na bezpečnosť v bratislavskom Starom Meste v súvislosti s futbalovým zápasom ŠK Slovan Bratislava a PAOK Solún. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková. Zápas je naplánovaný na štvrtok (22. 8.), zvýšený počet hliadok bude už od stredy (21. 8.). Počítať treba podľa polície aj s dopravnými obmedzeniami.

„Vzhľadom na to, že ide o rizikové podujatie, bude do bezpečnostného opatrenia nasadený dostatočný počet policajtov poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície,“ priblížila hovorkyňa.

Vo štvrtok treba podľa jej slov počítať aj s prípadnými čiastočnými dopravnými obmedzeniami, a to od 17.00 h najmä v okolí štadióna, teda na Bajkalskej, Trnavskej a Vajnorskej ulici. Mihalíková doplnila, že možné sú aj čiastočné obmedzenia na trase presunu gréckych fanúšikov z centra mesta cez Krížnu ulicu. Zdôraznila, že dopravní policajti budú situáciu v premávke monitorovať.

Bratislavský kraj rozdelí 21 miliónov eur na projekty v prihraničných oblastiach s Maďarskom

Účastníkov podujatia polícia upozorňuje, že v zmysle zákona sú povinní dodržiavať pokyny organizátora, členov usporiadateľskej služby a policajtov. Zakázané je priniesť na miesto konania pyrotechniku a používať ju. Priniesť účastníci nesmú ani strelnú zbraň, chladnú zbraň a podobne. Na podujatia by v zmysle zákona nemali ísť ani pod vplyvom alkoholu, omamných alebo psychotropných látok či používať štátne symboly cudzích štátov, alebo ich predchodcov.

Nočný požiar v Bratislavskej Rači má dve obete

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info