fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Spoveď zúfalej Dary Rolins: Strach, smútok aj výčitky! Čo sa stalo?

Fanúšikovia Dary Rolins (46) skrátka nebudú mať nikdy pokoj. Najprv sa báli, že speváčke je smutno bez chlapa, teraz sa o ňu trocha obávajú aj kvôli novému príspevku na sociálnych sieťach, kde spomína smútok aj strach! Kvôli čomu?

Slovenská diva moc nepochodila, keď v poslednej dobe na Instagramu zverejňovala svoje fotky. Všetci sa do nej totiž pustili, že vyzerá smutne a že už by si mala nájsť nového partnera po rozchode s raperom Rytmusom (42).

VŠIMLI SME SI: Šesťsto tisíc českých korún za život Karla Gotta? Čo sa chystá?

Teraz tak zmenila taktiku a ukázala radšej snímku fotky Laury (11), ktorú má s expartnerom Matějom Homolom (46). Lenže z jej slov sršal smútok. „ONA. Viem, že nie je len moja, ale keď na ňu myslím, čo sa deje aj teraz, pretože je na športovom tábore a chýba mi – som šťastná, že existuje. Že ju mám, „napísala na sociálnej sieti Dara s tým, že ju teší, že je jej dievčatko dosť podobná, aj keď má v sebe aj niečo zo svojho otca.

Žbirka zápasí s vážnou chorobou a ruší koncerty! Manželka prehovorila

„Že je môj odraz. A ja chcem byť ten odraz vo vode! Aby som bola vždy s ňou, pri nej. V dobrom, v zlom, keď jej bude smutno, bude sa trápiť, bude potrebovať pomôcť, poradiť, zachrániť. Viem, že to nie je možné, „rozpísala sa Rolins v príspevku, ktorú pochopí asi každá mamička.

ZELENÉ BLÁZNOVSTVO ZAČÍNA: Milujete hovädzie? Klimatickí aktivisti by radi naň vydali špeciálnu daň

Aj keď je jej jasné, že s dcérou nebude všetko prežívať, aj tak má vraj výčitky svedomia. „Ten strach a pocity výčitiek, že tam nie som, keď ma potrebuje. Aj takéto momenty prídu. To všetko sa stane aj preto, aby z nej raz vyrástla silná žena, tak ako jej mama, „dodala ešte speváčka na Instagrame a pripojila odkaz:“ Lolo, ďaleko mi neuleť. „Neskôr zverejnila aj niečo zo svojho archívu a ukázala sa svetu čoby malé dievčatko, aby porovnali, či je jej dievčatko podobná alebo nie.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info