fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

VIDEO: Truban opäť zľahčuje svoj drogový škandál. K tomu píše o „pokore“

zdroj: Facebok Michal Truban

Predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban na sociálnych sieťach zverejnil nové video, kde sa snaží utlmiť jeho drogový škandál zľahčovaním situácie chybami jeho politických súperov.

Hlavný denník otvoril Trubanov škandál okolo „bad tripu“ ako prvý. Čítajte viac:

Truban okúsil, čo je to slovenská politika, a sype si „biely popol“ na hlavu. Kauza drog ešte nekončí

Šéf progresívcov najnovšie zverejnil video, kde obrazne „obhajuje“ svoj škandál tým, že na neho vyťahujú špinu tí, ktorí v čase jeho škandálu už sedeli v parlamente a rozkrádali štát.

„Nielen moje úspechy, ale aj zlyhania ma urobili, kým som. S pokorou pracujem ďalej na tom, aby nová generácia priniesla zmenu a vymenili sme skorumpovaných starých politikov pri moci. Oni sa toho boja, preto útočia, preto sa snažia odpútať pozornosť od toho, že keď ja som bol na výške, oni už dávno sedeli v parlamente a rozoberali náš štát. Viem, že pre nich to neskončilo a prídu ďalšie útoky, ale pre mňa je to potvrdením toho, že sme na správnej ceste. Lebo ani ja som neskončil, do politiky som šiel práve preto, aby sme proti takejto špine zabojovali a dali ľuďom nádej, že krajina sa dá spravovať lepšie,“ napísal Truban na sociálnych sieťach.

Video nájdete nižšie v článku.

GAŠPAR OSTRO REAGUJE: Pellegrini by mal radšej uvažovať o vstupe do Progresívneho Slovenska

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info