fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Dara Rolins dostala odkaz, ktorý jej má otvoriť oči: Nájdi si chlapa! Ako na tom so vzťahmi je?

blesk.cz

Dara Rolins často krát zverejňuje na sociálnych sieťach pomerne provokatívne fotky, fanúšikovia prišli so svojráznym vysvetlením, prečo to robí. Údajne je to kvôli tomu, že si od rozchodu s Rytmusom nikoho nenašla. Ako na tom so vzťahmi vlastne je?

Dara Rolins je aj na pomery slávnych osobností na sociálnych sieťach mimoriadne aktívna. Ľudia speváčke vyčítajú jej vzhľad či módny vkus, jedna z fanúšičiek ju nedávno dokonca obvinila z toho, že trpí úchylkou, pretože sa neustále fotí pred zrkadlom.

Práve pod ďalšou snímkou, ktorá takto vznikla, sa rozpútala ďalšia búrlivá debata. „Rozmýšľam, ako s tým textom súvisí tá polonahá provokatívne fotka,“ čudoval sa jeden z priaznivcov, zatiaľ čo iný ponúkol naozaj svojrázne vysvetlenie. „Dara, pravda je, že to už chce nutne chlapa. Tie fotky sú už trošku divné. Nič vo zlým, „stojí napísané v komentároch.

Dara Rolins a pravda o dieťati s Rytmusom

Dara Rolins si od rozchodu s raperom Rytmusom, ktorý sa už stihol oženiť a mať dieťa, nikoho nového nenašiel. O vzťahoch ani veľmi nehovorí, naposledy urobila výnimku v marci pre slovenských denník Plus Jeden Deň. „Nikto taký nie je,“ odpovedala vtedy na otázku, či už má nového chlapa.

Podľa nasledujúcich slov, ktoré vtedy predniesla, to zrejme platí doteraz. „U mňa je dosť ťažké sa baviť o tom, či budem chcieť niekoho odhaliť, pretože to sa stane aj bez toho, že by som chcela. Tým, že som verejne známa osoba, je dosť pravdepodobné, že fotograf môže byť aj v situáciách, keď ho tam úplne nepozvem a nechcem, „dodala Dara. Fanúšikovia sa teda „divných fotiek“ zatiaľ nezbavia.

Dara Rolins a pravda o dieťati s Rytmusom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info