AKTUÁLNE: Po intenzívnej búrke v Bratislave. Musela zasahovať aj Polícia (FOTO, VIDEO)
27 | 07 | 2019 I Imrich Kovačič

KVÔLI VYTRVALÉMU DAŽĎU DOPRAVNÍ POLICAJTI USMERŇUJÚ PREMÁVKU


Počasie komplikuje dopravnú situáciu v Bratislave. Bratislavskí policajti na Facebooku informovali, že po intenzívnej búrke usmerňujú premávku na viacerých miestach. "Križovatka "rondel" pod Prístavným mostom je úplne neprejazdná. Pezinská Baba je prejazdná v jednom jazdnom pruhu," uviedlo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

Križovatka "rondel" pod Prístavným mostom je úplne neprejazdná.
Pezinská Baba je prejazdná v jednom jazdnom pruhu.Zelená vlna RTVS informovala, že voda zatopila podjazdy na Bajkalskej, Ružinovskej aj Vajnorskej ulici. Gagarinova ulica je uzavretá. Obchádzka vedie cez Mierovú ulicu.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej internetovej stránke informuje, že z dôvodu zaplavenej komunikácie na Gagarinovej ulici je premávka liniek 65, 201 a 202 odklonená cez Mierovú ulicu do 16:00.

Takto to aktuálne vyzerá na Gagarinovej ulici.Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej internetovej stránke informuje, že z dôvodu zaplavenej komunikácie na Gagarinovej ulici je premávka liniek 65, 201 a 202 odklonená cez Mierovú ulicu do 16:00