Polícia: Pátra po nezvestnej 15-ročnej chovankyni z Reedukačného centra Trstín
18 | 07 | 2019 I TASR

Breznianski policajti pátrajú po nezvestnej 15-ročnej Martine Markusovej z Polomky, chovankyni Reedukačného centra Trstín v okrese Trnava.


Banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová informovala, že dievča naposledy videli 18. apríla 2019 okolo 11.00 h, kedy sa v sprievode sociálnej pracovníčky zúčastnilo na súdnom pojednávaní v Brezne. Po jeho skončení a opustení budovy okresného súdu nenastúpilo do služobného auta a ušlo.
"Do dnešného dňa sa do reedukačného centra nevrátilo, nezdržiava sa ani v mieste trvalého bydliska a jeho pobyt nie je známy," dodala Faltániová.

CYPRUS: Pre podozrenie zo znásilnenia Britky zadržali 12 Izraelčanov
V turistickom meste Ayia Napa na Cypre zadržali 12 Izraelčanov pre podozrenie zo znásilnenia 19-ročnej Britky. Čítať ďalej
18 | 07 | 2019 | SITA


Martina Markusová je vysoká 165 centimetrov, štíhlej postavy, má tmavohnedé oči, čierne vlasy, dlhé po plecia. Naposledy mala oblečené modré, na kolenách a stehnách roztrhané rifle, dlhý sveter na gombíky kávovej farby a olivovo zelenú bundu s kapucňou. Obuté mala tenisky svetlomodrej farby vysoké po členky.

"Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom dievčati oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania číslo 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja," uviedla hovorkyňa.